Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Безлад-Загубишко

Дитяча казка: Безлад-Загубишко
 

Жив-був на світі маленький гномик Мік. В усьому він був хороший, та була у Міка погана звичка – він дуже не любив прибирати свої речі та іграшки. Так вони й лежали, розкидані по кімнаті.

Якось Мік збирався пограти у футбол, та ніяк не міг відшукати свій м’яч та кросівки, адже минулого разу кинув їх, де потрапило. Раптом на стільці між речей щось заворушилося.

- Що це? – налякано запитав гном Мік.

- Це я, Безлад-Загубишко. Чого це ти, сусіде, мене не впізнав, я давно живу у твоїй кімнаті.

На Міка дивилося дивне створіння, в якого тулуб та голова були створені з переплутаних між собою штанців, кофтинок та шкарпеток.

Безлад-Загубишко розповів Міку, що тут, в кімнаті, є двері в його оселю, але він їх загубив через безлад.

- Я завжди оселяюся в помешканнях, де хазяї не наводять лад в своїх речах. Наприклад, у такій, як твоя. Мені так смішно дивитися, як ти спочатку розкидаєш свої речі, а потім губиш їх та довго шукаєш! – зареготав Безлад-Загубишко. Іноді я сам заради розваги перекладаю твої речі – все одно не помітиш!

Безлад- Загубишко розповів гному, що чим більше безладу буде у кімнаті, тим більшим та сильнішим він стане, і тим менше місця залишиться для самого Міка.

- Однак зараз зі мною сталася неприємність: у твоєму безладі я загубив вхід до власної оселі, - пояснив Безлад- Загубишко.

- Спробую допомогти тобі його знайти, - пообіцяв Мік. Він зрозумів, що треба швидше позбутися цього сусіда.

Гном почав збирати свої речі зі стільців та підлоги. Чисті він складав до шафи, а брудні – до пральної машинки. Також він перебрав розкидані іграшки, викинувши поламані. Безлад-Загубишко розгублено дивився на Міка: з одного боку, він хотів знайти вхід додому, але переживав: а раптом Мік тепер завжди буде прибирати за собою.

Коли Мік завершив роботу, в його кімнаті стало затишно та просторо – більше жодного безладу. Гному це дуже сподобалося.

- То що, бачиш вхід додому? – запитав гном у свого гостя. Але того й слід розтанув.

«Мабуть, таки знайшов», - зрадів Мік та вирішив, що тепер зробить все, щоб більше не мати поруч такого сусіда. Віднині в оселі Міка завжди порядок. А Безлад-Загубишко загубив дорогу до його кімнати і тепер шукає іншу оселю, де розкидані речі та іграшки. Це, часом, не у тебе?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Бреш Всемогутній

У місті гномів жив-був гном Ляп-Ляп, і була у нього погана звичка – усіх обманювати. Інколи він казав неправду заради сміху. Інколи гном обманював, щоб здаватися розумнішим. Та частіше Ляп-Ляп вводив усіх в оману просто так, заради розваги.

Дитяча казка: Принцеса-метелик

Жила-була у королівстві маленька жадібна Принцеса. Все у неї було, але завжди їй здавалося всього замало. Та більш за все їй хотілося отримати усі іграшки на світі. Для неї купували усі іграшки, які були в крамницях, та Принцеса все одно вередувала:

Дитяча казка: Морська королева

Влітку хлопчик Дмитрик з батьками відпочивав на морі. Якось ввечері вони всією родиною завітали до парку атракціонів. Вдосталь настрибавшись на батутах й нагойдавшись на каруселях, Дмитрик попросив тата виграти для нього іграшку у тирі. Тато був влучним. Серед усіх призових іграшок хлопчик обрав маленьку гумову рибку золотистого кольору.

Дитяча казка: Солодкий будинок

Якось маленька миша прокралася в кондитерський магазин. Вона прогризла дірку в коробці з солодощами і витягла звідти печиво, соломку та пряники.