Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Морська королева

Дитяча казка: Морська королева
 

Влітку хлопчик Дмитрик з батьками відпочивав на морі. Якось ввечері вони всією родиною завітали до парку атракціонів. Вдосталь настрибавшись на батутах й нагойдавшись на каруселях, Дмитрик попросив тата виграти для нього іграшку у тирі. Тато був влучним. Серед усіх призових іграшок хлопчик обрав маленьку гумову рибку золотистого кольору.

Повернувшись додому, Дмитрик пішов спати, а рибку поклав до своїх пляжних іграшок. Раптом серед ночі хлопчик прокинувся від дивного голосу:

- Дмитрику, поклади мене у склянку з водою, будь ласка, - лунав тихенько чийсь ніжний голосок.

- Хто тут? – запитав хлопчик. Йому здалося, що це сон.

- Це я, золота рибка, - відповіла його нова іграшка.

- Як це ти розмовляєш? – здивувався хлопчик.

- Я не звичайна рибка, а зачарована. Мене зачарувала Морська королева за те, що я її образила. Без води я загину.

Дмитрик налив у склянку води та поклав туди рибку-іграшку. Тим часом, рибка розповіла йому свою історію. Нещодавно вона бавилася у морі, як раптом побачила поруч рибальський гачок. Це рибалка хотів її зловити на вудку. Замість того, щоб тікати від рибалки, нерозумна рибка непомітно причепила гачок до плаття Морської королеви. Їй здалося це веселим задумом.

Рибалка гадав, що упіймав величезну рибину, та щосили тягнув вудку, а Морська королева щосили чинила опір, не розуміючи, що коїться. Нарешті, вона відчепила рибальський гачок, а маленька риба-жартівниця плавала поруч та весело сміялася.

- Ах ти ж, мала шкодниця! – розлютилася Морська королева. – Я тебе захищаю й оберігаю, а ти наді мною насміхаєшся! За це немає тобі місця у морі!

Морська королева перетворила золоту рибку на гумову іграшку та з хвилями викинула її на берег. Там її знайшов працівник тиру і поклав на помітне місце – раптом, хтось загубив її, і знайдеться хазяїн. Втім, ніхто не цікавився рибкою, а одного дня Дмитрик чомусь обрав її в якості призу.

- Дякую, тобі за це, Дмитрику. Мені було дуже погано без води, - промовила рибка. – Випусти мене, будь ласка, завтра в море.

- А раптом Морська королева знову прожене тебе? – запитав хлопчик.

- Я попрошу у неї пробачення, і, сподіваюсь, вона мене пробачить. Адже вона любить та оберігає нас, мешканців моря. Не можна ображати тих, хто нас любить та піклується про нас! – сказала рибка.

Вранці Дмитрик з батьками пішли на море, і хлопчик непомітно випустив гумову рибку у морську воду. Раптом його іграшка перетворилася на справжню золоту рибку та хутко попливла у море.

Цього дня море було тихим та лагідним. «Мабуть, Морська королева пробачила золотій рибці», - подумав Дмитрик.

- Мамо, тато, - тихо сказав хлопчик батькам. – Пробачте мені, якщо я раптом колись вас образив. Не можна ображати тих, хто нас любить та про нас піклується.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Бреш Всемогутній

У місті гномів жив-був гном Ляп-Ляп, і була у нього погана звичка – усіх обманювати. Інколи він казав неправду заради сміху. Інколи гном обманював, щоб здаватися розумнішим. Та частіше Ляп-Ляп вводив усіх в оману просто так, заради розваги.

Дитяча казка: Принцеса-метелик

Жила-була у королівстві маленька жадібна Принцеса. Все у неї було, але завжди їй здавалося всього замало. Та більш за все їй хотілося отримати усі іграшки на світі. Для неї купували усі іграшки, які були в крамницях, та Принцеса все одно вередувала:

Дитяча казка: Солодкий будинок

Якось маленька миша прокралася в кондитерський магазин. Вона прогризла дірку в коробці з солодощами і витягла звідти печиво, соломку та пряники.

Дитяча казка: Таємниця білої скелі

Десь посеред синього моря стоїть велика біла скеля. Кажуть, якщо плисти повз тієї скелі на кораблі або човні, й задумати бажання, то воно здійсниться. Адже у білої скелі є таємниця, про яку я вам сьогодні по секрету розповім.