Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Лицар-переможець монстрів

Дитяча казка: Лицар-переможець монстрів
 

В кімнаті у хлопчика Єгора, в країні хлоп'ячих іграшок жив нещасний іграшковий Лицар. Нещасним він був тому, що все своє іграшкове життя мріяв зробити подвиг, але жодного разу не випало слушної нагоди.

Дракон в цій країні був зовсім нестрашний, і нікому не погрожував. А ще тут не було жодної принцеси, а значить, Лицареві не потрібно було їх захищати. Інші численні іграшки Єгора теж могли самі за себе постояти, і не потребували лицарської захисту. Де ж тут знайдеться подвиг? Ось і виходить, що Лицар, що тримає в руках свій грізний меч, був то водієм іграшкової пожежної машини, то дресирувальником динозаврів. А то взагалі перетворювався в пірата на піратському кораблі. Ні, йому, звичайно, подобалися такі ігри, але кожен день він мріяв про подвиг, а тому був нещасним.

Але ось одного разу в країні хлоп'ячих іграшок стався переполох. Прямо на головну площу країни (тобто, посеред кімнати Єгора) раптом звідки не візьмись опустилося страшне чудовисько. У нього були палаючі очі, перекошене червоне обличчя і одна грізна лапа, яку він простягав до всіх жителів іграшкової країни!

- А-а-а! Монстр! Врятуйте, допоможіть! – кричали фігурки тварин і іграшкові чоловічки. Навіть роботи-трансформери перелякано ховалися один за одного.

Тим часом, невідомий монстр продовжував повільно переміщатися по кімнаті. Але де ж його ноги? Жителі іграшкової країни помітили лише довжелезний тонкий хвіст чудовиська, який волочився по кімнаті.

- Єгоре! – хором кликали хлопчика іграшки. – Але, звичайно, ми, люди, не вміємо чути їхні промови.

Нещасний Лицар завмер від страху, дивлячись на червоного монстра. Але раптом він подивився на свій меч і вирішив, що, мабуть, такого меча будь-яке чудовисько злякається.

Лицар відважно кинувся просто на монстра і проткнув його мечем. Пролунав тихий звук. Червоне чудовисько більше не переміщалося кімнатаю. Зате воно стало зменшуватися і, нарешті, перетворилася на щось, схоже на яскравий зім'ятий пакет.

- Ура! – закричали хором іграшки. – Слава Лицареві-переможцю монстрів, який здійснив подвиг заради нашого спасіння!

Однак у битві з монстром Лицар зовсім не думав про подвиг.

Жителі іграшкової країни так ніколи і не дізналися, звідки взялося це чудовисько. Цей секрет знала лише маленька муха, яка сиділа на найвищій шафі в кімнаті Єгора. Виявляється, це була літаюча повітряна кулька з малюнком Людини-павука, яка плавала під стелею. А довгий хвіст – це мотузочок. Згодом він здувся і спустився на підлогу, лякаючи іграшкову країну, а хоробрий Лицар, переборовши свій страх, здійснив подвиг і став найщасливішим іграшковим лицарем на світі!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Пригоди Малюванчика у шкільному портфелі

У першокласниці Кіри було завдання написати в прописах слово «хлопчик». Однак Кіру того дня вкусила невидима, але настирна казкова мушка-лінивка. І замість того, щоб написати, дівчинка намалювала в зошиті хлопчика: голова – це коло, тулуб – це овал. Ручки та ніжки – чотири відрізки. Крючечки на голові – то волосся, ну і, звичайно, очі, ніс та ротик.

Дитяча казка: Дракончик Дро та морозиво

«Морозива багато не буває», - міркував дракончик на ім’я Дро, доїдаючи восьмий кілограм холодних ласощів.

Ой, як же він помилявся! Приємне відчуття від смаку змінилося неприємним усвідомленням, що тепер у дракона зовсім не виходить випускати вогонь з пащі. І горло нестерпно боліло.

Дитяча казка: Сукня Королеви Зими

На честь Нового року Королева Зима влаштувала у своєму замку святковий бал. Серед запрошених були усі її друзі – Мороз, Хурделиця, Крижинка та багато інших. Також Королева Зима відправила запрошення на бал мешканцям Королівств Весни, Літа та Осені.

Дитяча казка: Пригоди автомобільчика

Матвійкові на честь Дня народження подарували крутезний іграшковий автомобіль. Інерційний, з великими, мов справжніми колесами. Його дверцята та багажник могли відкриватися, а якщо натиснути на кнопку, то під час руху машинка світила фарами і видавала гучне «бі-бі».