Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Маленький Лісовичок

Дитяча казка: Маленький Лісовичок
 

У казковому лісі жив маленький Лісовичок. Понад усе на світі він мріяв стати дорослим. Якось він підслухав від людей, що коли ти літаєш уві сні, це означає, що ростеш.

«А я ніколи не літав уві сні», - розчаровано зітхав Лісовичок. – «Напевно, тому я такий маленький».

Раптом йому прийшла цікава ідея. Лісовичок подумав, що треба бути ближче до неба, до зірок, щоб наснився сон, ніби літаєш. Отже, цієї ночі він вирішив лягти спати на даху свого маленького будиночка.

Міцно заснув Лісовичок. Аж тут сниться йому сон, ніби летить він високо над деревами, над лісом.

«Нарешті! Літаю, значить росту!» - радів просто уві сні Лісовичок.

Раптом солодкий сон перервався. Лісовичок прокинувся у болоті, у прохолодній воді, де його уважно розглядали налякані жаби.

- Де я? Чому я тут? – запитав Лісовичок і заплакав.

- Не плач, тут і без тебе мокро, - зауважила одна з жаб. – Сидимо ми тут, пісень співаємо, раптом ти звалився нам на голову!

- Як звалився? – не зрозумів Лісовичок.

- Так і звалився! Випав з воронячого дзьоба просто у наше болото!

Виявляється, поки Лісовичок спав на даху свого будинку, його вкрала ворона. На щастя, він виявився завеликим і для неї, і вона впустила його просто в болото.

- Що ж мені тепер робити? Як додому дістатися? – знову заплакав Лісовичок.

- Не плач, з нами не пропадеш, - сказали жаби. – Наша жаба Кваба – найшвидша в усьому лісі! Вона тебе швидко додому довезе. Однак, є одна проблема. Ми усі боїмося чудовиська, яке нещодавно з’явилося в кущах біля нашого болота. Якщо зможеш з ним домовитися, то наша Кваба вирушить до лісу хоч зараз.

- Покажіть-но ваше чудовисько, - відповів Лісовичок. Він так хотів повернутися додому, що навіть чудовисько б його не зупинило.

- Так це ж не чудовисько, а старий гумовий чобіт! – вигукнув Лісовичок. – Його якась людина тут кинула. Я сто разів такі у людей бачив!

Жаби зраділи, що нічого більше не загрожує їхній безпеці.

- Що ж, стрибай-но мені на спину, - сказала Кваба. – Вирушаймо!

- Зараз-зараз! – відповів Лісовичок. – Тільки-но лад у вашому болоті наведу. Дивіться, гілки старі плавають, навіть сміття.

Лісовичок взявся до роботи, все прибрав. Скоро болото стало чистеньке.

- Лісовичку, а як так сталося, що тебе ворона вночі вкрала? – поцікавилися жаби. – Ти що, вночі сам гуляв?

- Та ні, я спав на даху свого будинку, щоб літати уві сні. Ну, щоб швидше вирости, адже я маленький.

- Маленький? – здивувалася Кваба. – Який же ти маленький? Чудовиська викрив, у болоті прибрався! Ти великий!

Задоволений такою оцінкою Лісовичок подякував жабам, сів на спину Квабі та вирушив додому. Вранці він раптом помітив, що трохи підріс.

«Напевно, я справді вже й не такий маленький», - зрадів Лісовичок.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Принцеса-метелик

Жила-була у королівстві маленька жадібна Принцеса. Все у неї було, але завжди їй здавалося всього замало. Та більш за все їй хотілося отримати усі іграшки на світі. Для неї купували усі іграшки, які були в крамницях, та Принцеса все одно вередувала:

Дитяча казка: Морська королева

Влітку хлопчик Дмитрик з батьками відпочивав на морі. Якось ввечері вони всією родиною завітали до парку атракціонів. Вдосталь настрибавшись на батутах й нагойдавшись на каруселях, Дмитрик попросив тата виграти для нього іграшку у тирі. Тато був влучним. Серед усіх призових іграшок хлопчик обрав маленьку гумову рибку золотистого кольору.

Дитяча казка: Солодкий будинок

Якось маленька миша прокралася в кондитерський магазин. Вона прогризла дірку в коробці з солодощами і витягла звідти печиво, соломку та пряники.

Дитяча казка: Таємниця білої скелі

Десь посеред синього моря стоїть велика біла скеля. Кажуть, якщо плисти повз тієї скелі на кораблі або човні, й задумати бажання, то воно здійсниться. Адже у білої скелі є таємниця, про яку я вам сьогодні по секрету розповім.