Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Олівець-забіяка

Дитяча казка: Олівець-забіяка
 

В коробці з олівцями жив чорний олівець-забіяка. Часом він робив усілякі капості, наприклад, малював чорні плями на чужих малюнках. Або навмисно дряпав папір своїм гострим носом.

Тому інші олівці з ним не хотіли дружити і майже ніколи не брали його з собою малювати. Отже, найчастіше чорний олівець-забіяка сидів у коробці наодинці та спостерігав за роботою своїх сусідів-олівців. До речі, він був довший за всіх: адже чим менше малювати олівцем, тим він довший.

Якось олівець-забіяка виглядав з коробки, спостерігаючи, як інші олівці малюють щось цікаве. Ось синій олівець намалював хмари. Ось жовтий олівець намалював сонечко. А зелений олівець намалював літак. Це був не звичайний літак, а військовий. Потім синій олівець намалював парашутиста, який з парашутом стрибає з літака.

- У нього важлива місія знайти шпигуна, - пояснив олівець.

Раптом жовтий олівець вигукнув:

- Чекайте, треба негайно намалювати землю! Адже парашутист розіб’ється!

Зелений олівець почав швидко малювати траву – щоб парашутист на неї безпечно приземлився. На жаль, він перестарався – зелений ніс зламався та опинився на папері з малюнком.

- Що ж робити? – налякано запитали інші олівці.

Чорний олівець миттю вистрибнув з коробки та почав швидко-швидко малювати землю. За мить малюнок був готовий, парашутисту більше не загрожувала небезпека.

- Дякуємо, олівцю-забіяко! – сказали інші олівці своєму сусідові. – Ти – молодець, врятував нашого парашутиста та важливу військову місію!

- Будь ласка! Радий допомогти! – сказав чорний олівець. І це було правдою. Він був гордий, що зробив хорошу справу, і радий, що його похвалили.

Виявляється, чорний олівець просто не вмів дружити. Він хотів звернути на себе увагу, але не розумів, що для цього варто робити добрі, а не погані речі.

З того часу олівець-забіяка перестав робити капості. Інші олівці частіше запрошували його разом малювати.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Пригоди Мурашки

Мурашка повернувся додому пізніше за всіх, коли вже майже усі його сусіди полягали спати в мурашнику.

- Ти де був? - суворо запитав його мураха-сторож. – Ми за тебе хвилювалися.

Дитяча казка: Пригоди Малюванчика у шкільному портфелі

У першокласниці Кіри було завдання написати в прописах слово «хлопчик». Однак Кіру того дня вкусила невидима, але настирна казкова мушка-лінивка. І замість того, щоб написати, дівчинка намалювала в зошиті хлопчика: голова – це коло, тулуб – це овал. Ручки та ніжки – чотири відрізки. Крючечки на голові – то волосся, ну і, звичайно, очі, ніс та ротик.

Дитяча казка: Дракончик Дро та морозиво

«Морозива багато не буває», - міркував дракончик на ім’я Дро, доїдаючи восьмий кілограм холодних ласощів.

Ой, як же він помилявся! Приємне відчуття від смаку змінилося неприємним усвідомленням, що тепер у дракона зовсім не виходить випускати вогонь з пащі. І горло нестерпно боліло.

Дитяча казка: Пригоди автомобільчика

Матвійкові на честь Дня народження подарували крутезний іграшковий автомобіль. Інерційний, з великими, мов справжніми колесами. Його дверцята та багажник могли відкриватися, а якщо натиснути на кнопку, то під час руху машинка світила фарами і видавала гучне «бі-бі».