Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Усі статті

Розфарбовки: 101 Далматинець

Набір із 3 збірок різного формату для всех, кому подобається мультфільм 101 Далматинець

Мода на колір: Чи потрібна вам ця річ?

Кожен новий сезон приносить модні кольори і відтінки, і багато жінок, щоб виглядати стильними придбавають собі блузки, кофточки, або плаття цих тонів, не піклуючись про те, чи пасюують ці кольори під їхнє обличчя, колір волосся і очей. Рано чи пізно стає шкода викинутих грошей, так як неправильно вибраний колір не підходить ні до шкіри, ні до очей, ні до волосся. І те, що недавно здавалося таким гарним, буде покладено в шафу, далеко і надовго. Деякі жінки взагалі не розуміють своєї помилки у виборі покупки і своїм зовнішнім виглядом, часом здатні викликати тільки здивовані погляди.

Що подарувати подрузі на день народження?

Щороку перед нами постає одне й те ж питання: що подарувати подрузі на день народження? У першу чергу подарунок повинен бути сюрпризом! Звичайно, можна поцікавитися, чого б їй хотілося. Але погодьтеся, завжди приємно перебувати в цьому солодкому передчутті до самого вечірнього святкування, гублячись у здогадах, що і як буде цього разу?

Як назвати дитину, вибираємо ім´я дитині

Коли на світ з'являється нова маленька людинка, неминуче виникає питання: яке ім'я дати дитині? Яке з імен буде найбільш підходящим? Якщо і перед Вами постала проблема вибору імені для своєї дитини, то перш за все пам'ятайте - рішення тут приймати тільки Вам. Інша справа, що підходити до цього питання потрібно акуратно, оскільки невдало вибране ІМ'Я може стати причиною важкої психологічної травми.

Розфарбовки: Казка про принцесу

Набір для дівчат, яким подобаються казки про принцес і принців

Схуднення за допомогою дієти: за і проти

На сьогоднішній день можна знайти сотні рецептів схуднення. Один з найбільш частих - це, звичайно ж, дієта. Інтернет-портали, жіночі журнали пропонують всілякі види дієт: низькокалорійна, з виключенням різних продуктів, вуглеводна і навіть алкогольна. Чи є спосіб схуднення, який викликав би більше суперечок?

Моделюємо форму брів

Моделювання гарної форми брів - заняття не з легких. Проте скориставшись деякими простими правилами, Ви впораєтеся з цим завданням на «ура».

Як вибрати весільний лімузин

Минув той час, коли лімузин можна було побачити в місті не частіше, ніж літаючу тарілку в небі. Вони міцно в'їхали в наше метушливе міське життя і викликають радість і інтерес у перехожих, будучи еталоном шику серед автомобілів. В такий день, як весілля, звісно хочеться "шикувати", і весільний лімузин може бути приємним доповненням до загальної картини вашого весілля.

Як доглядати за нарощеними віями?

...Отже, ось вони - довгоочікувані, чудові, шовковисті вії! Тепер твій погляд манить і дражнить, а опущені очі і легка тінь від вій на повіках надає особливий шарм і чарівність. Ти дивишся на себе в дзеркало і готова скакати від радості. Спасибі майстру!

Великдень: історія, звичаї та трапези

Свято Світлого Христова Воскресіння, Великдень – головна подія року для православних християн і найбільше православне свято. Слово Пасха прийшло до нас із грецької мови і означає преходження, позбавлення. У цей день ми торжествуємо позбавлення через Христа Спасителя всього людства від рабства дияволу, і дарування нам життя і вічного блаженства. Як хресною Христовою смертю здійснено наше спокутування, так Його Воскресінням дароване нам вічне життя.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас