Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Грудне вигодовування

Усе про грудне вигодовування ви дізнаєтеся на нашому сайті: відлучення від грудей, нестача грудного молока, зціджування та зберігання грудного молока, алергія в немовляти та інше.
Багато матеріалів, поради спеціалістів дадуть вичерпні відповіді на усі ваші  запитання.

Особливості поведінки дітей під час годування грудьми

Останнім часом почався деякий ренесанс у питанні грудного вигодовування в Україні, що, у першу чергу, виявляється в бажанні молодих матерей годувати свою дитину грудьми. І команда порталу Мама-Тато підтримує цю тенденцію!

Годування дитини, схильної до алергії

Із проблемами дитячої алергії стикаються багато матерей. У статті ви знайдете схему введення блюд прикорму, список «небезпечних» продуктів, поради лікаря з цього приводу.

Відлучення від грудей

Відняття від грудей — важливий захід не тільки фізично, але й емоційно. Та коли ви прислухаєтеся до порад лікаря, відлучення пройде значно спокініше і для матері, і для дитини.

Про техніку та гігієну годування

Спочатку буде нелегко, але потім завжди все налагоджується. І команда порталу Мама-Тато допоможе, чим зможе. Наприклад, цією статтею.

Особливості поведінки дітей під час годування грудьми (частина друга)

Це продовження статті про типові проблемні ситуації, з якими стикаються годуючі матері.

Нестача грудного молока

Нестача грудного молока - реальна проблема чи результат побоювань молодих мам? Проблема браку молока зараз досить поширена в Україні, та вона найчастіше не пов´язана з екологією чи ще якимись непереборними причинами...

Техніка зціджування грудного молока

Як краще зціджувати молоко: вручну чи за допомогою спеціального приладу? Як зберігати молоко, як його переносити? У статті ви знайдете відповіді на ці запитання, а також ще дещо, чтого ви не знали...

Вільне годування

Годувати за «годинником» або «на першу вимогу»? Як краще ддля дитини? Як легше мамі?

Алергія на білок коров’ячого молока та лактозу

Алергія такого роду - непроста проблема для батьків, але безвихідних ситуацій не буває!

Правила успішного годування грудьми

У цій статті ви знайдете відповіді на поширені запитання, що турбують годуючих матерей: що їсти? Що пити? Як часто? Що робити, якщо повнішаєш?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас