Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Ігри для дітей

Розвивайтеся гораючи! В цьому розділі ви знайдете безліч дитячих ігор для дому, вулиці і дитячих свят, а також розвиваючі ігри і конкурси для дітей будь-якого віку.

Ігрові намети і будиночки: чому вони так подобаються малюкам?

Улюблена гра багатьох малюків – спорудження різних хатинок-халабуд для ігор: в будинку і на вулиці, на дивані, під столом… А якою омріяною для багатьох є хатинка на дереві! Така пристрасть дітей до різного роду наметів, будиночків пояснюється бажанням створити власний простір, свій маленький світ, де дитина – господар, де можна диктувати свої правила, хазяйнувати як заманеться. Це справді так захопливо! Кожен, мабуть, зараз згадав своє дитинство, адже така любов до халабуд-наметів поза часом, із покоління в покоління діти грають у ту ж саму гру – будують хатинку.

Користь гри з пластиліном для вашого малюка

Ліпити з пластиліну і просто грати з ним не тільки весело, але і дуже корисно. Дітки дійсно отримують величезну користь від цього процесу: ігри з пластиліном – одне з найбільш розвиваючих занять для кожної дитини. Частіше купуйте малюкові новий красивий пластилін, глину, готуйте тісто для ліплення, а ми далі розповімо, чому вам варто це робити.

Граємо з пластиліном – зміцнюємо дитячі ручки

Грати з пластиліном весело, і більшості діток такі творчі ігри дуже подобаються. Але чи замислювалися ви колись над тим, наскільки корисним може бути пластилін для розвитку дитячих ручок, їх координації та сили? Надалі такі ігри допоможуть дитині швидше освоїти малювання і письмо.

Вчимо малюка прибирати іграшки: корисні поради батькам

Малюки володіють неймовірною здатністю наводити безлад – кожен день весь вміст їхніх поличок і ящиків з іграшками вмить виявляється на підлозі (ну, принаймні, нам так здається). І, як би це не засмучувало, схоже, їм подобається весь цей хаос: всі іграшки близько і під рукою, кожну можна тут же взяти і грати – це не тільки робить гру ще більш веселою, але і дарує відчуття безпеки.

Прив’язаність малюка: чому йому так потрібна улюблена іграшка?

Улюблені іграшки заспокоюють, втішають малюків, дарують відчуття впевненості, допомагають побороти страх в самих різних ситуаціях. Причому такою улюбленою іграшкою може бути як плюшевий ведмедик, так і покривало, і навіть мамина стара футболка, до якої дитина прив'язалася. І якщо ви думаєте, що досягнувши віку 2 років, малюк вже достатньо дорослий, щоб попрощатися з улюбленою іграшкою, подумайте ще раз.

Які іграшки не потрібні вашій дитині

Іграшки – важлива складова дитинства кожного малюка, їхню роль важко переоцінити, адже саме через них кожен малюк пізнає світ. Кожній мамі, безумовно, хочеться, щоб кожна куплена або подарована крихітці іграшка принесла не тільки купу емоцій, але й чомусь вчила дитину, допомагала розвивати різні якості.

Улюблені ігри та іграшки – що вони можуть розповісти про дитину?

Ви ніколи не замислювалися, чому одна дитина із задоволенням грає з солдатиками, але не любить машинки, а іншу «хлібом не годуй», дай гаражика для машинки побудувати або в гоночки з кимось позмагатися? Або чому деякі дівчатка обожнюють ляльки і м'які іграшки, а інші більше люблять щось робити своїми руками? Улюблені ігри та іграшки можуть чимало розповісти про характер і розвиток вашої дитини. Хочете знати, що саме?

Про користь комп’ютерних ігор для дітвори

Вважаєте, що онлайн ігри тільки шкодять вашому чаду? Даремно! Вже неодноразово було доведено, що навіть такий вид розваги здатний принести багато користі кожній дитині. Звичайно, розвиваючі ігри типу головоломок і пазлів або ігри на уважність мають яскраво виражену користь. А як щодо звичайних гонок, файтів, стрілялок, які так люблять хлопчики, і усіляких ферм, акваріумів та наряжалок, від яких в захваті дівчатка? Вони теж корисні, і це вже не раз довели різні дослідження в галузі психології та розвитку дітей. Чим?

Ляльки Монстер Хай – думка дітей

Монстер Хай – одні з найпопулярніших ляльок у світі, мільйони дітей з різних куточків земної кулі мріють про цю незвичайну іграшку. Неординарні і яскраві, сміливі та зухвалі, але в той же час добрі і неймовірно доброзичливі – ось чим вони підкуповують дітей.

Вчимося граючи: дитячі розвиваючі ігри з конструктором

У вас є безліч причин купити своїй дитині конструктор, адже з ним не тільки дуже цікаво грати – ці ігри неймовірно корисні для розвитку та навчання дитини. Граючи з конструктором, малюк розвиватиме дрібну моторику, зорово-моторну координацію, творчість, мислення, здатність планувати і вирішувати проблеми, уяву і навіть свій словниковий запас. Вона ознайомиться з основними поняттями, такими як колір, форма, кількість, розмір і т.д. При чому, придумати цих ігор можна величезну безліч – в цьому скоро ви переконаєтеся самі.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас