Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Ігри для дітей

Розвивайтеся гораючи! В цьому розділі ви знайдете безліч дитячих ігор для дому, вулиці і дитячих свят, а також розвиваючі ігри і конкурси для дітей будь-якого віку.

Розвиваючі ігри для дітей до року

Новонароджена дитина багатьма сприймається як чистий аркуш паперу. Вона, як нам здається, нічого не розуміє і мало що усвідомлює. Але, насправді, існує багато методик раннього розвитку, ігор і самих різноманітних розвиваючих іграшок навіть для таких маленьких. Тому зі своїм карапузом ви можете грати вже з перших тижнів життя. Батьки самі повинні пропонувати малюкові ці захоплюючі заняття.

Психогімнастика для дітей: цікаві розвиваючі ігри

Психогімнастика для дітей дозволяє коректувати поведінку малюка і знімає емоційну напругу. У такій гімнастиці використовують корисні ігри для діток, які дозволяють зняти агресію, тривожність, напругу, вчать малюків саморегуляції і багато чому іншому. Наведемо далі деякі приклади таких ігрор. Зверни увагу: відібрані ігри найкраще підходять для діток дошкільного віку.

Подарки по гороскопу: что подарить мальчику Водолею?

Мальчики, рожденные в период с 21 января по 19 февраля под знаком Зодиака Водолей – это энергичные, оригинальные, творчески мыслящие и свободолюбивые люди, в которых с детства виден характер, а яркие черты личности проявляются в самом раннем возрасте. У мальчика Водолея острый ум, он мгновенно схватывает новую информацию, делает выводы.

Як прати м´які іграшки: 3 правила

М'які іграшки люблять не тільки діти, але і дорослі. Дітям подобається грати з м'якою іграшкою, а дорослі нерідко люблять колекціонувати плюшевих героїв - маленьких ведмежат, собачок зайчиків або героїв дитячих мультиків.

Іграшка в житті дитини

Іграшки - це невід'ємна частина життя кожної дитини. Ось згадайте себе... Напевно, у вас була улюблена іграшка - лялька Барбі або улюблений пошарпаний зайчик, а може й ведмедик. Ми могли читати йому казки, розповідати про свої таємниці та мрії.

Подарки по гороскопу: что подарить девочке Козерогу?

Девочка-Козерожка, родившаяся в самый праздничный период года, с 22 декабря по 20 января, очень самостоятельная, умненькая и добрая малышка, которая удивляет окружающих своими недюжинными познаниями в самых разных областях жизни. Эта девочка отличается от других тем, что она не чурается серьезных задач и целей, любит играть в игрушки, предназначенные не только для девочек, но и для мальчиков, и подчас во взрослом возрасте выбирает совсем не женские профессии.

Подарки по гороскопу: что подарить мальчику Козерогу?

Мальчик, появившийся на свет под знаком Зодиака Козерог (22 декабря – 20 января), самый настоящий маленький философ. Маленькие Козерожки взрослеют рано и в юном возрасте начинают мыслить, как взрослые. Это очень целеустремленные детки, которые умеют не только ставить цели, но и шаг за шагом идти к ним, достигая потрясающих результатов. Козерог любит спокойствие и порядок, он дисциплинирован и аккуратен с детства.

Веселі ігри з дітками вдома в негоду

Коли погода для прогулянки невідповідна, краще посидіти з дитиною вдома. Розбудивши її ніжними дотиками, зробивши легкий масаж, разом зробіть ранкову зарядку. Вона повинна перетворитися в забавну гру. Разом робіть легкі вправи: порозминайте кисті рук, помахайте руками, потопайте ногами. Порозминайте спину: зробіть вправу «кішка», яка складається з витягуваннь і розправлень.

Зимові ігри для дітей на вулиці

Як це здорово, коли за вікном йде перший сніг. Все навколо стає білим... Ми в дитинстві отримували неймовірний захват, коли випадав перший сніг. А тепер повинні це почуття передати своїм дітям і пояснити, що зима - час прогулянок і розваг на вулиці.

Чим зайнятися з дітьми після важкого робочого дня

Як часто буває, що прийшовши з роботи додому, хочеться відпочити, просто полежати на дивані і щоб ніхто не чіпав. Але не тут-то було, адже вдома чекають дітлахи, які сильно скучили за день і просто вимагають уваги. Звичайно, адже у них ще так багато незвіданого і кожен день таїть в собі море відкриттів, якими потрібно терміново поділитися.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас