Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Казки, вірші та пісні

Казка про Хлопчика, який не вмів робити нічого корисного

Казка Інни Волосевич «Про Хлопчика, який не вмів робити нічого корисного» посіла І місце в Літературному конкурсі «РУКОМЕСЛО-2006» в номінації «Твори для дітей». Приємного читання!

Казка для дітей «Чортів скарб»

У одному прекрасному краї, який лежить трішечки ближче до Сонця і трішечки далі від Місяця, у краї, багатому золотими нивами, прозорими ріками, синіми озерами та темними лісами... Одним словом, у тому краї, де ми з тобою живемо, стояла, а може, й понині стоїть, одна хатина.

Вірші-забавлянки для дітей

Вірші-забавлянки для дітей — від Юлії Турчиної.

Казка про Бабая

Жив був на світі Бабай. Ні, ні, ви не зрозуміли, жив був на світі маленький Бабай, дуже-дуже маленький, найменший, зовсім крихітний. Такий він був маленький, що мама-нічка називала його своїм малесеньким хлопчиком, а тато-місяць завжди весело посміхався, коли бачив синочка.

Маленька Ля та пані Застуда

Маленька Ля сьогодні застигла. Її червоний носик ображено сопів і раз по раз солодко чмихав. Ля любила пчихати, і навіть сама собі лоскотала носика, після цього носик трохи часу дихав. На вулиці тільки починалася весна, якраз гарна пора для застуди. Мама дозволила не йти до школи і Ля з задоволенням відсиджувалася у величезному кріслі, з якого так гарно було дивитися у вікно.

Дитячі віршики

Друзі

Сумно хом´яку самому
ягідки збирати.
Може, запросити гнома,
хай виходить з хати?

Серія «Кольорові казки». Червона казка

Полум´ячко, Вогнянка. Вогнедоня. Яка червона, славна на вістрі свічки пломеніє. Яка слухняна, яка люба! Чарівлива, полум´яна, щира доня вогню, яка гарна, червона... Червона шапочка, на ногах червоні черевички, ще й червоною хустинкою вимахує. Облизуючись, червоного язичка показує. Червоні щічки палахкотять. Вродлива, слухняна, Вогнянка, Вогнедоня.

Приказки та прислів´я про працю та навчання

Прислів´я та приказки про працю та навчання.

Чесне діло роби сміло.

Без труда нема плода.

Серія «Кольорові казки». Синя казка

Синій кінь серед гороху. І справді - синій кінь серед гороху. Я його ще вчора там бачив. Він скуб сині квітки гороху, і тепер я знаю, чому кінь синій.

Серія «Кольорові казки». Сіра казка

Я - Сірий. Я Сірий, мов ота мишка. А ще я Сірий, як попіл і пташка, сірий-пресірий, як пилюка. Я - Сірий. І тому, що є на світі я, так яскраво вирізняються всі інші кольори. Де я? Де можна мене помітити? Та скрізь. Але почнемо з весни.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас