Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Казки, вірші та пісні

Казка для дітей "Зимові пригоди"

У одному будинку, в одному під’їзді навіть на одному поверсі жили дві дівчинки, дві подруги – Оленка і Улянка. Вони постійно ходили в гості одна до одної, разом гралися, разом читали книжки, а на осінь збиралися разом іти до школи. Та до осені ще довго, тому дівчатка мріють про те, як сидітимуть за однією партою напроти вчительського стола і підніматимуть руку, як їх про щось питатимуть. Коли Оленчина бабуся була не зайнята, то подружки не йшли до садочка. Бабуся пекла запашні булочки і варила солодкий кисіль, за вікном падав сніг, дівчатка цілий день могли гратися в кімнаті. Так сталося і сьогодні.

Казка про братика, сестричку, Бровка і Незника, а ще про сміливість, дружбу і працьовитість

Жили собі братик і сестричка. Жили гарно і дружно в хатині невеличкій. Хоч хатинка була маленька, але діти і мама прибирали її чистенько. Діти у мами були слухняні-слухняні і дуже чемні. Одного разу сестричка, братик і їхній друг, песик Бровко пішли до лісу по ягоди. Зайшли до лісу, а там суниці, чорниці, малинка, ожинка.

Колядки та щедрівки (частина друга)

Готуючись до новорічних свят, вам будуть потрібні колядки та щедрівки, які можна вивчити напам´ять, влаштувати маленький виступ для батьків, колядувати по сусідах та друзях.
Веселих свят!

Колядки та щедрівки (частина третя)

Тексти улюблених, знайомих нам іще з дитинства колядок та щедрівок. Ми підросли, тепер учимо їх разом із своїми діточками.

Вірші

Авторські вірші українською для маленьких та великих, для дітей та батьків.

Пісні та колискова

Авторська колискова та декілька пісень. Мелодія - на ваш розсуд, яка більше сподобається.

Вірші (частина друга)

Авторські вірші "Мишка й кішка", "Матусині вигадки","Робочий день", "Моїй солодкій донечці", "Вкладання", "Городні віршики", "Гномику сумно", "Діткам".

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас