Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Розваги та відпочинок

 

Азійські країни: подорожі з дітьми

Нерідко сімейні пари, обговорюючи питання, пов’язані з можливим проведенням відпустки за кордоном, переймаються непростими для себе сумнівами: чи варто в таку далечінь брати дошкільнят? При цьому дехто, вельми категоричний у своїх судженнях, безапеляційно заявляє: мовляв, ті ще не доросли до такого нелегкого випробування та й, взагалі, азійська екзотична країна, до якої вони збираються (скажімо, Сінгапур) - то не для дитячого відпочинку. Інші ж твердо переконані: мандрівка без улюблених синочка чи донечки навряд чи принесе їм задоволення… До того ж, їх малюку (з його частими простудними захворюваннями) у непривітному лютому зовсім не завадять ласкаве сонечко й тепле море.

5 найкращих дитячих майданчиків Києва

Дитячий майданчик – улюблене місце для відпочинку і розваг кожного малюка. Гірки, гойдалки, тунель, турнік, сходи, пісочниця і багато іншого – найактивніші непосиди готові пропадати там просто годинами, забуваючи про їжу і відпочинок. Що ж робити, якщо у вашому дворі немає такого чудесного комплексу, як майданчик для дітей? Тут є два варіанти.

Що потрібно взяти з собою на відпочинок з дитиною

Ось вже і відпочинок не за горами, і ви починаєте пакувати сумки. Вирушаючи на відпочинок з дитиною, ви думаєте: що ж дійсно може знадобитися в подорожі, а що стане просто зайвим вантажем? На допомогу вам прийдуть наші прості рекомендації.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас