Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Навчання

Діти дуже допитливі. Для дітей і їхніх батьків ми підготували безліч розвиваючих ігор, задачок, технік для розвитку дитячої творчості, розвитку мовлення, логічного мислення.
Легко і весело ви зможете навчити дитину читати і писати. Цікаво розповісти дітям про навколишній світ. Тепер жодне дитяче запитання вас не поставить в глухий кут.

Вчимо дитину одягатися самостійно (частина 2)

У попередній статті ми говорили про те, як навчити дитину одягати найпростіші речі: трусики і штанці на резинці, футболки та светри без застібок, курточку і т.д. Тепер же настав час вчитися застібати одяг на змійках, ґудзиках, кнопках, а також взуватися самостійно. Отже, приступимо!

Дитяча казка: Як вітер і дощ врятували ліс

Жив-був Вітер. Він був таким сильним, що зривав і ніс капелюхи у перехожих, гнув або навіть ламав дерева, лякав людей, птахів і тварин. Тому його боялися і в місті, і в лісі. Коли Вітер з'являвся, всі намагалися сховатися по своїх домівках, норках і гніздах, і чекали, поки він заспокоїться.

Вчимо дитину одягатися самостійно (частина 1)

Ви напевно досі застібаєте кнопочки, ґудзики, змійки, зав'язуєте шнурки, і вам важко повірити в те, що крихітка скоро буде одягатися самостійно. Але дитина удосконалює свою дрібну моторику з кожним днем, а разом з цим зростає її цікавість, як зробити те чи інше (власними ручками), і впевненість у власних силах, що вона може все це зробити. Цей момент вважається найкращим для того, щоб почати вчити малюка доглядати за собою і одягатися. Тому далі ми поговоримо про те, як навчити малюка самостійно одягатися.

Казка про пінгвіна, який хотів літати

У зоопарку над пінгвіном насміхалися горобці. «Що ж ти за птиця така, що літати не вмієш? Чому в тебе немає пір'я, і крила такі смішні?», - приставали вони до пінгвіна.

Спробував пінгвін злетіти – нічого в нього не вийшло.

Як навчити дитину плавати: корисні поради

Зовсім скоро всі із сім’ями поїдуть на річку, озеро чи хлюпатимемось в солоній морській водичці (комусь, може, пощастить і в океані поплавати). Для малечі купання у водоймі, зазвичай, - це купа позитивних емоцій, адже хлюпатись у водичці – чудова розвага, весела гра. Батьки ж розуміють, що купання – це ще й корисно. А коли можна починати вчити малюка плавати самостійно і як це правильно робити?

Як навчити дитину кататися на двоколісному велосипеді

Пам'ятаєте, як ви вчилися кататися на велосипеді? Всі ці падіння, збиті коліна і цей чудовий момент, коли ви все ж таки змогли їхати всього на двох колесах! Ну, тепер вам доведеться ще раз пройти через все це. Тільки на цей раз все це буде переживати ваша дитина.

Казка про квітку-рятівницю

В одному місті жило багато злих людей. Точніше, колись давно це було звичайне місто із звичайними людьми. Зустрічалися серед них і злі, але добрих було більше. В цьому місті також мешкали дві жінки-чаклунки – добра та зла. Добра чаклунка допомагала лікувати людей, підказувала їм, як правильно подолати якусь проблему. А зла чаклунка, навпаки, намагалася розсварити людей. Звичайно, за порадою до доброї чаклунки приходило набагато більше людей, ніж до злої. Злій чаклунці це дуже не подобалося. До того ж, про неї взагалі стали забувати.

Чому так корисно читати казки на ніч?

Вечірнє читання книг перед сном – найприємніше проведення часу батьків і дітей. Ці хвилини дозволяють налагодити тісний контакт завдяки читанню і спільному переживанню подій казок. «Чому саме читання, адже можна і мультик разом подивитися?» - запитаєте ви. А тому, що під час читання також присутній зоровий контакт, який допомагає налагодити взаємини між батьками і дітьми.

Казка про жадібну ворону

Щодня дівчинка Маринка та її друзі приносили на двір посуд з їжею та водою. Тут, на розі будинку, розмістилася їдальня для звіряток та птахів. З мисок харчувалися не лише коти і собаки, а й їжачки, горобці, голуби, ворони. Смачненького вистачало на всіх.

Як вибрати професію, яка найкраще підійде саме вам?

Безсумнівно, всі ми мріємо про роботу, яка була б в задоволення і приносила б хороший дохід. Обираючи професію, ми сподіваємося саме на це. Але враховуючи, що у всіх нас різні навички, інтереси, досвід і очікування, як зробити цей нелегкий вибір? Як прийняти правильне рішення?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас