Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Навчання

Діти дуже допитливі. Для дітей і їхніх батьків ми підготували безліч розвиваючих ігор, задачок, технік для розвитку дитячої творчості, розвитку мовлення, логічного мислення.
Легко і весело ви зможете навчити дитину читати і писати. Цікаво розповісти дітям про навколишній світ. Тепер жодне дитяче запитання вас не поставить в глухий кут.

Як правильно вибрати канцтовари для школяра

Декілька порад як не помилитись при купівлі канцтоварів

Бути найкращим у всьому, або «комплекс відмінника»

Природньо, що усі батьки хочуть, аби їхні діти були успішними, старанними у всьому. Проте, інколи, маючи найкращі наміри, можемо мимоволі донести до своїх дітей таку інформацію, якої зовсім не хотіли їм повідомляти. Адже дуже важливо не переступити тонку межу, аби не нав’язати дитині помилкове переконання, що вона мусить у всьому бути найліпшою. З однієї сторони, що в цьому поганого, - завжди прагнути до найкращих результатів? Проте, коли Ви на хвилину замислитесь, - зрозумієте – ніхто з нас не може бути найкращим у всьому.

Що вибрати шкільний ранець, рюкзак чи портфель?

Не секрет, що на правильну поставу школяра впливає не тільки поза за партою чи навчальним столом вдома, а й рюкзак або ранець. Вибираючи найбільш оптимальну модель для своєї дитини, необхідно зважити всі за і проти, адже не даремно вони мають різні назви.

Беремо активну участь у розвитку та навчанні дитини

Вчителі в школах роблять все можливе, але їхній час спілкування з кожним з дітей дуже обмежений. Вони намагаються пояснювати так, щоб було зрозуміло кожній дитині, але їм все одно не обійтися без нашої допомоги – допомоги батьків у позашкільний час. І найкраще тут, що ми можемо зробити – це показати дитині, як вона може використовувати отримувану інформацію та навички, як користуватися ними в повсякденному житті.

Виховуємо любов до книги змалечку

Сучасний стиль життя все більше витісняє книгу на задній план, адже існує багато інших способів отримання інформації. Проте, всі ми розуміємо – книгу нічим не замінити. Вона формує свідомість, інтелект, моральні якості, збагачує словниковий запас. Читаючи, малюк вчиться відрізняти добро і зло, справедливість, чесність і обман. Проте, любов до книги потрібно виховувати, прищеплювати. Діти, особливо у віці до 6 років, є дуже сприйнятливими до навчання, до пізнання всього нового. Тому батькам варто використовувати благодатний грунт, засіваючи його знаннями та любов’ю до цих знань.

Осінні поробки для дітей з листя (частина 2)Дітям дуже подобається спільна робота, спільні саморобки, адже і ви, і ваша дитина вкладаєте у свою роботу душу, роблячи все з величезною любов'ю один до одного. Виготовляючи поробки, ви приділяєте дитині увагу, розвиваєте її творчі здібності, дрібну моторику, навчаєте. Ми пропонуємо вам ще більше ідей для осінніх поробок з дитиною. Вони не потребують спеціальних матеріалів - все знайдеться у вас вдома, проте подарують вам захоплюючий час, проведений з улюбленим малюком.

«Не хочу до школи!..»

Дитина не хоче йти до школи, готова придумати сто причин, аби хоча б день посидіти вдома? А часом і майбутній першокласник із сумом в очах вимовляє несподіване «ні» на запитання: «Чи хочеш ти до школи?». Така ситуація стала вже майже типовою. Задумайтесь самі: навчальні програми перевантажені, кожного року відбуваються якісь зміни, реформи проводять заледве не кожного семестру, з’являються нові складні предмети, збільшується кількість уроків і т.п.

Гіперактивна дитина в школі, або чи всидить за партою маленька «дзиґа»

Що таке «гіперактивіність»?

Із самого терміну можна зрозуміти: гіперактивність – це стан, при якому активність і збудливість перевищують норму.

Осінні поробки для дітей з листя (частина 1)


Осінь - прекрасна і романтична пора для прогулянок. Дуже здорово ходити по осінньому лісу, шелестіти обсипаним листям і збирати собі в букетик різнокольорові кленові листочки: червоні, жовті, помаранчеві, зелені та коричневі. Це листя, а також квітки рослин, каштани і жолуді можуть послужити відмінним матеріалом для дитячої творчості. Ми пропонуємо вам кілька чудових ідей для осінніх поробок з дитиною.

Розважальне навчання: нова концепція освіти

Поки ми, батьки і вчителі, бідкуємося про те, що наші діти зовсім не хочуть вчитися. Що їх цікавлять лише комп'ютерні ігри, соціальні мережі і безглуздий серфінг в Інтернеті. Що вони ставляться до життя несерйозно і нераціонально. І що з них взагалі “невідомо, хто виросте”. В той самий час у деяких країнах такі самі батьки і вчителі вже активно працюють над необхідними в умовах сучасності змінами в системі освіти. І якщо ми наразі маємо лише жалі, в них вже є нова концепція навчання.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас