Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Навчання

Діти дуже допитливі. Для дітей і їхніх батьків ми підготували безліч розвиваючих ігор, задачок, технік для розвитку дитячої творчості, розвитку мовлення, логічного мислення.
Легко і весело ви зможете навчити дитину читати і писати. Цікаво розповісти дітям про навколишній світ. Тепер жодне дитяче запитання вас не поставить в глухий кут.

Ігрові заняття, які допоможуть навчити дитину писати

Зараз більшість шкіл вимагають від першокласників вміння читати, розпізнавати букви, вміти правильно тримати ручку і олівець, виводити на папері палички і гачечки. Тому багато батьків починають готувати руку дитини до письма заздалегідь, перш, ніж дошкільник піде на підготовку.

Методика раннього розвитку Глена Домана

Глен Доман – військовий лікар, засновник «Інституту прискорення розвитку дитини».

Багато з Вас, мабуть, чули про так-звані картки Домана, а хтось, можливо, і використовує їх для навчання та розвитку своїх дітей. У чому ж суть методики?

Збираємо малюка в дитячий садок

Вашому малюкові вже виповнилося 3 роки, і ви думаєте про дитячий садок? Що ж, ви вибрали вдалий час, оскільки більшість дитячих садків проводять набори два рази на рік - навесні і восени. Це можна легко пояснити тим, що дитині потрібно близько місяця-двох на адаптацію до нового місця, а влітку і взимку вона проходить значно складніше.

Огляд дитячих АБЕТОК

Зараз теплі літні дні і думати про навчання не хочеться ані дітям, ані їх батькам. Але літні дні дуже швидкоплинні і вже за пару місяців для багатьох малюків та їхніх мам і тат стане актуальним питання навчання. Хто піде до школи, хто до садочка, хто на якісь популярні «розвивалки». А дехто буде вдома, з бабусею, чи нянею. Але це зовсім не означає, що з такими дітками не потрібно займатися. Потрібно, ще й як!

Як вибрати дитячий садок для малюка

Скільки існує людей - стільки й думок. Одні вважають, що дитині краще сидіти вдома. Інші наполягають на тому, що дитячий садок краще. Якщо ви належите до числа тих людей, які вважають, що дитина повинна спілкуватися і розвиватися з іншими дітьми, значить, ви готуєтеся піти в садок.

Роль допитливості в ранньому розвитку дитини

Тільки злегка подорослішавши, наші дітки стають дуже цікавими. Їх цікавить буквально все: як вони самі, так і навколишній світ. Звичайно, в певні моменти ці мільйони питань можуть дратувати вас, але подумайте про те, що для малюка все, до чого ви давно звикли, є новим і незвіданим. Ні в якому разі не можна придушувати дитячу цікавість. Наберіться терпіння і намагайтеся розповідати дитині про все, що її цікавить, адже цікавість - головна риса, що сприяє розвитку і навчанню, що буде дуже корисно для дитини в майбутньому.

Чи потрібен репетитор вашій дитині?

У наш час більшість батьків ведуть настільки активний спосіб життя, що часто їм не вистачає часу навіть на власну дитину. Ситуація в країні така, що всі ми крутимося як можемо, щоб забезпечити свою сім'ю всім необхідним, а повернувшись ввечері додому, відчуваємо себе як вичавлений лимон - і морально, і фізично. Про які ж заняття з дитиною може йти мова?

Чому вчити дошкільника

Час летить дуже швидко, наші дітки дуже швидко виростають і стають дорослими, не встигнеш і оком моргнути. Здається, ще недавно він був малюком, робив свої перші кроки, а зараз він, подорослышавши, пізнає світ, вчиться багато чому і хоче все знати. Як же бути батькам?

Як вибрати шкільний ранець

Як першокласника, так і школяра будь-якого віку батьки зобов'язані забезпечити всім: канцтоварами, підручниками, формою, і, звичайно ж, у дитини має бути шкільний ранець. Це, мабуть, найголовніша покупка. Адже від якості шкільного рюкзака безпосередньо залежить здоров'я вашої дитини.

Дитячі ручки та розвиток талантів дитини (частина 2)

Найголовніше, що стосується розвиваючих ігор для дитячих ручок – це пальчикова гімнастика. Корисна вона тим, що з її допомогою ми розвиваємо мовлення дитини, а малюк, у свою чергу, намагається наслідувати нам, дорослим. Також дитина вчиться концентрувати свою увагу на чомусь певному. А це дуже важливе вміння для малюка! Адже з раннього віку ми намагаємося навчити дитину концентрувати свою увагу, а потім правильно її розподіляти.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас