Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Навчання

Діти дуже допитливі. Для дітей і їхніх батьків ми підготували безліч розвиваючих ігор, задачок, технік для розвитку дитячої творчості, розвитку мовлення, логічного мислення.
Легко і весело ви зможете навчити дитину читати і писати. Цікаво розповісти дітям про навколишній світ. Тепер жодне дитяче запитання вас не поставить в глухий кут.

Дитяча казка: Як лисиця сама себе перехитрила

Була у Лисички красива скринька. Та ось ключик від неї давно кудись загубився. Викинути шкатулку було шкода, так і порошилася вона на столі без діла. Але одного разу хитрій Лисичці прийшла в голову така ідея: а що, якщо цю шкатулку комусь подарувати? «Мені ця дрібниця ні до чого: знаю, що всередині неї нічого немає. Ключик ніяк не знайду, значить, нічого покласти туди не зможу. Подарую-но я цю шкатулку Овечці. Вона, дурна, зрадіє, буде мене поважати і розповість всім, яка я добра!»

Казка для дітей: Як з´явилася веселка

Цілий тиждень стояла дуже спекотна погода. Це у сонечка був гарний настрій. Йому хотілося скрізь побувати, з усіма пограти. Просто сонечко не розуміло, що люди, тварини, дерева і квіти вже почали втомлюватися від його ігор. Усім хотілося, щоб пішов освіжаючий літній дощик.

Обираємо шкільний ранець для дитини правильно

Підготовка до школи починається задовго до першого вересня. Один із центральних моментів – покупка шкільного ранця, з яким дитина кожного дня ходитиме до школи, в якому носитиме, інколи, чималу вагу, адже підручники, канцелярські приладдя, форма для фізкультури, змінне взуття…все це добряче заважить. Отже, як правильно обрати шкільний ранець, на які важливі критерії обов’язково потрібно звернути увагу? Про це у нашій статті.

Дитяча казка про пташку-артистку

Якось в цирку пташка страус
До вистави готувалась.
Їй здавалось: час ще є,
Та прийшов конферансьє.

Казка про неслухняну бджілку

Одній бджілці стало нудно літати над квітками. Вона вирішила полетіти на річку, щоб скупатися в спекотний літній день. Коли мама і сестри бджілки дізналися, що вона задумала, то почали відмовляти її від цієї затії.

Вибір шкільної форми: місія здійсненна

Вибір шкільної форми – справа відповідальна, адже ваша дитина одягатиме її чи не щодня і проводитиме в формі досить багато часу, тому важливо обрати якісну річ, в якій школяр почуватиметься комфортно, виглядатиме охайно. Отже, вашій дитині потрібна шкільна форма? Перед тим, як відправлятися за її покупкою – ознайомтеся з нашими порадами, це допоможе зробити вдалий вибір швидко та ефективно.

Казка про хлопчика-плаксу

Жив-був хлопчик, який часто плакав. Він плакав вранці, коли мама відводила його в дитячий садок. Плакав днем, коли деякі діти не хотіли показувати йому свої іграшки. Потім він плакав ввечері, коли мама приходила за ним в садок, а йому хотілося ще пограти з дітьми. Він плакав від страху, від образи і навіть просто так. За це діти називали хлопчика плаксою. Хоча взагалі-то він був хорошим хлопчиком, і у нього було багато друзів.

Купуємо одяг школяреві до нового навчального року: поради, які допоможуть заощадити

Хоч до початку нового навчального року ще більше місяця, багато батьків починають купувати все необхідне для свого школяра заздалегідь. Всі ці канцтовари та одяг вимагають дійсно чималих витрат, так як же можна хоч трохи заощадити?

Війни з домашньою роботою: як змусити дитину вчитися?

Ви теж знайомі з цією вічною боротьбою через домашні завдання? Ця тема актуальна не тільки під час навчального року, але і зараз, влітку, коли потрібно за канікули прочитати список літератури, підтягнути предмети, в яких дитина відстає, і хоча б злегка ознайомитися з матеріалом на наступний рік. Ні для кого не секрет, що дітки не дуже люблять вчитися. Але якщо ви знаєте, так би мовити, «стиль навчання» свого школяра, ви зможете змусити його виконувати і домашні завдання кожен день, і завдання, дані на літні канікули.

Дитяча казка: Пригоди синього м´ячика

Іллюша грав у дворі зі своїм улюбленим синім м'ячиком. То в руках його підкине, то ногою футбольне, то змусить стрибати, притискаючи м'ячик долонькою. Весело було Іллюші зі своїм маленьким м'ячиком. Але раптом до них підійшов великий хлопчик, і як вдарить по Іллюшиному м'ячику з усіх сил! Так, що м'яч полетів через весь двір, прямо до футбольного майданчика. Там дорослі хлопці грали у футбол справжнім великим м'ячем.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас