Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Навчання

Діти дуже допитливі. Для дітей і їхніх батьків ми підготували безліч розвиваючих ігор, задачок, технік для розвитку дитячої творчості, розвитку мовлення, логічного мислення.
Легко і весело ви зможете навчити дитину читати і писати. Цікаво розповісти дітям про навколишній світ. Тепер жодне дитяче запитання вас не поставить в глухий кут.

Які мови найлегші для вивчення

Чи варто говорити про важливість знання іноземних мов ?! Деякі люди вважають, що знання рідної мови та основ англійської цілком вистачає для успішного життя. Ну, а як на рахунок подорожей? Адже далеко не скрізь люди зрозуміють свою мову або ламаний англійську, не кажучи вже про роботу або навчання. Або як на рахунок того, що вам, можливо, доведеться відмовлятися від унікальних можливостей, які вам підносить життя, тільки через незнання іноземних мов?

Чому мультфільми необхідні для розвитку дитини

Є багато речей, які відіграють важливу роль у розвитку дитини. Але візуальне навчання є одним з його ключових аспектів, тому в дитинстві кольори і яскраві, кольорові мультфільми зокрема, впливають на наше пізнавання навколишнього світу. Не можна позбавляти дитину такої можливості у розвитку, як перегляд мультиків, адже їхні яскраві кольори і цікаві сюжети стимулюють дитячу допитливість, допомагають пізнавати світ і розвивати уяву.

Навчання за кордоном – легко і просто!

Як кажуть, найкращі інвестиції – це інвестиції в освіту. Так, якщо ви бажаєте своїм дітям безхмарного майбутнього з престижною роботою, тоді радимо звернути увагу на закордонну освіту. По-перше, тому, що дипломи зарубіжних ВНЗ котируються набагато вище не тільки за кордоном, але і у нас в країні, а по-друге, освіту за кордоном не так вже й складно отримати.

Як допомогти дитині адаптуватись до початку навчального року? (частина 2)

Отже, одразу перейдемо до більш конкретних формулювань…

Перше, на що вкотре хочеться звернути увагу батьків – наявність режиму дня школяра. Вже зараз, коли до початку навчального процесу залишається кілька тижнів, спробуйте потроху переходити на такий розпорядок, який буде наближеним до розпорядку дня дитини під час навчального року.

Наближається 1 вересня: збираємо першокласника до школи

День знань - свято для усіх школярів, а особливо - для першокласників. Радість переплітається з хвилюванням, зокрема хвилюються батьки першокласників, адже стільки всього необхідно придбати, підготувати і організувати.

Як допомогти дитині адаптуватись до початку навчального року? (частина 1)

Непомітно промайнула вже більша частина літніх канікул, і деякі школярі подумки потроху "сідають за парти", психологічно налаштовуючись на початок навчального року, а їхні батьки подумують про те, як грамотно організувати перехід на новий режим дня дитини.

5 способів допомогти дитині розвинути свій потенціал

Розвиток сучасного суспільства кидає батькам нові виклики. Сьогодні, коли фокус в піраміді Маслоу переходить на більш високі рівні потреб і слово «самореалізація» все частіше миготить у іменинних побажаннях, виникає питання, хто винен і що робити, щоб потім ваша дитина знайшла заняття усього свого життя, а не шкодувала про втрачені можливості.

Скрапбукінг для дітей

Скрапбукінг – чудове захоплення, яке дозволяє створювати унікальні листівки, картини і навіть декорувати альбомні сторінки. Сьогодні, багато мам захоплюються цим хобі, створюючи незвичайні пам'ятні альбоми про свого малюка із серії «мій перший рік», а мами більш старших дітей напевно не раз ловили на собі зацікавлені погляди діточок, займаючись улюбленим захопленням. Так чому б не залучити малюка і не розділити з ним своє хобі?

Як навчити дитину кататися на роликах

Діти – це нескінченний запас сил та енергії. Ця енергія потрібна дитині для повноцінного розвитку та здорового зростання, а от куди буде витрачена ця енергія: на примхи батькам і бабусям, ігри на комп'ютері, спорт або катання на роликах – вже задачка для батьків. Якщо ви хочете навчити своє чадо кататися на роликах, тоді в першу чергу подбайте про якісні ролики і обмундирування.

Коли починати підготовку до першого дзвоника

Не минуло ще й місяця, як батьки і діти зітхнули з полегшенням на останньому дзвонику, радіючи з того, що черговий навчальний рік нарешті закінчився. Всі порядком втомилися і прийшов час відпочити від постійних уроків і домашніх завдань до початку нового навчального року.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас