Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Навчання

Діти дуже допитливі. Для дітей і їхніх батьків ми підготували безліч розвиваючих ігор, задачок, технік для розвитку дитячої творчості, розвитку мовлення, логічного мислення.
Легко і весело ви зможете навчити дитину читати і писати. Цікаво розповісти дітям про навколишній світ. Тепер жодне дитяче запитання вас не поставить в глухий кут.

Кілька порад батькам першокласників

  1. З початку навчального року привчіть дитину прокидатися раніше, щоб збирання до школи не перетворювалось у щоденні хвилювання. Вранці будіть дитину спокійно, з усмішкою та лагідним словом.

  2. Не підганяйте, розраховувати час - це ваш обов´язок, якщо ви цю проблему не вирішили − провини дитини в цьому немає.

Культура поведінки в громадському транспорті - дітям.

Є проста закономірність: якщо дитині щось не пояснити, вона цього знати не буде. Це стосується всього − від математики чи письма до правил поведінки в маршрутці. У статті міститься приблизний план бесіди, запитання, загадки, гра, теми для обговорення, усе, що може допомогти вам навчити дитину правильно поводитися в транспорті, закріпити уявлення про правила поведінки в суспільному транспорті, про обов´язки пасажирів.

Розвиток логічного та творчого мислення

Ми чомусь звикли до давно відомих і логічно завершених кінців казок. Дійсно, все логічно закінчено в казках: ріпку витягнули, колобка лиса з´їла, Червона Шапочка і бабуся залишилися живими і неушкодженими, Попелюшка і принц одружилися, семеро козенят залишилися жити-поживати з мамою-козою. Здавалося, що тут можна придумувати і вигадувати. Дж. Родарі вважає, що не тільки можна, але й корисно, і пропонує метод «А що потім?».

Учимо дітей зображати

Ця стаття допоможе навчити дошкільників зображати, тобто малювати, ліпити, правильно займатися аплікацією.

Техніки для розвитку дитячої творчості (частина 2)

Продовження статті про те, як можна вдома весело розважаючись, допомагати дитині розвивати творчі навички.

Техніки для розвитку дитячої творчості

У цій статті ми наводимо декілька цікавих образотворчих технік для вас і вашої дитини.

Розвиток мовлення моєї дитини

Щоб навчити вашу дитину правильно будувати речення, зацікавити предметом мовлення, показати тонкості змістового значення синонімів, ми пропонуємо… Грати!

Обговорення казок із дітьми

Для вас ми проаналізували найпопулярніші казки за такою схемою, щоб було зручно, просто та цікаво обговорювати зміст казки з дитиною. І взагалі, дістати яканайбільше користі з читання звичайних казок.

Казки по-новому

Звичайно, казки є в кожному домі, звичайно, вони читаються дітям різного віку в дошкільному періоді. І діти їх люблять. І черпають з них безліч дивовижних пізнань: перші уявлення про час і простір, про зв´язок людини з природою, з навколишнім світом. На казках малюки вперше зустрічаються з поняттями хоробрість і стійкість, добро і зло. Та відомий казкар Джанні Родарі придумав, як можна використовувати казки для розвитку дитини.

Походження назв місяців

Вік «чомучок» настає несподівано. Та неможливо не помітити його прихід. Здається, усе, що каже дитина, починається з «А чому…». Іноді не знаєш навіть, що відповісти. Ця стаття − маленька допомога батькам таких дітей.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас