Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Навчання

Діти дуже допитливі. Для дітей і їхніх батьків ми підготували безліч розвиваючих ігор, задачок, технік для розвитку дитячої творчості, розвитку мовлення, логічного мислення.
Легко і весело ви зможете навчити дитину читати і писати. Цікаво розповісти дітям про навколишній світ. Тепер жодне дитяче запитання вас не поставить в глухий кут.

Беремо активну участь у розвитку та навчанні дитини

Вчителі в школах роблять все можливе, але їхній час спілкування з кожним з дітей дуже обмежений. Вони намагаються пояснювати так, щоб було зрозуміло кожній дитині, але їм все одно не обійтися без нашої допомоги – допомоги батьків у позашкільний час. І найкраще тут, що ми можемо зробити – це показати дитині, як вона може використовувати отримувану інформацію та навички, як користуватися ними в повсякденному житті.

Виховуємо любов до книги змалечку

Сучасний стиль життя все більше витісняє книгу на задній план, адже існує багато інших способів отримання інформації. Проте, всі ми розуміємо – книгу нічим не замінити. Вона формує свідомість, інтелект, моральні якості, збагачує словниковий запас. Читаючи, малюк вчиться відрізняти добро і зло, справедливість, чесність і обман. Проте, любов до книги потрібно виховувати, прищеплювати. Діти, особливо у віці до 6 років, є дуже сприйнятливими до навчання, до пізнання всього нового. Тому батькам варто використовувати благодатний грунт, засіваючи його знаннями та любов’ю до цих знань.

Осінні поробки для дітей з листя (частина 2)Дітям дуже подобається спільна робота, спільні саморобки, адже і ви, і ваша дитина вкладаєте у свою роботу душу, роблячи все з величезною любов'ю один до одного. Виготовляючи поробки, ви приділяєте дитині увагу, розвиваєте її творчі здібності, дрібну моторику, навчаєте. Ми пропонуємо вам ще більше ідей для осінніх поробок з дитиною. Вони не потребують спеціальних матеріалів - все знайдеться у вас вдома, проте подарують вам захоплюючий час, проведений з улюбленим малюком.

«Не хочу до школи!..»

Дитина не хоче йти до школи, готова придумати сто причин, аби хоча б день посидіти вдома? А часом і майбутній першокласник із сумом в очах вимовляє несподіване «ні» на запитання: «Чи хочеш ти до школи?». Така ситуація стала вже майже типовою. Задумайтесь самі: навчальні програми перевантажені, кожного року відбуваються якісь зміни, реформи проводять заледве не кожного семестру, з’являються нові складні предмети, збільшується кількість уроків і т.п.

Гіперактивна дитина в школі, або чи всидить за партою маленька «дзиґа»

Що таке «гіперактивіність»?

Із самого терміну можна зрозуміти: гіперактивність – це стан, при якому активність і збудливість перевищують норму.

Осінні поробки для дітей з листя (частина 1)


Осінь - прекрасна і романтична пора для прогулянок. Дуже здорово ходити по осінньому лісу, шелестіти обсипаним листям і збирати собі в букетик різнокольорові кленові листочки: червоні, жовті, помаранчеві, зелені та коричневі. Це листя, а також квітки рослин, каштани і жолуді можуть послужити відмінним матеріалом для дитячої творчості. Ми пропонуємо вам кілька чудових ідей для осінніх поробок з дитиною.

Розважальне навчання: нова концепція освіти

Поки ми, батьки і вчителі, бідкуємося про те, що наші діти зовсім не хочуть вчитися. Що їх цікавлять лише комп'ютерні ігри, соціальні мережі і безглуздий серфінг в Інтернеті. Що вони ставляться до життя несерйозно і нераціонально. І що з них взагалі “невідомо, хто виросте”. В той самий час у деяких країнах такі самі батьки і вчителі вже активно працюють над необхідними в умовах сучасності змінами в системі освіти. І якщо ми наразі маємо лише жалі, в них вже є нова концепція навчання.

Дитячий садок. До чого себе готувати батькам?

«Віддавати чи не віддавати?» - ось в чому питання…

І це, майже філософське питання, рано чи пізно стає актуальним для кожної сім’ї, де підростає малеча. Деякі батьки стверджують, що дитячий садок – це однозначно погано, суцільна травма для дитини і годі там чогось доброго почерпнути (можливо мають власний негативний досвід). Інші ж навпаки, запевняють, що обов’язково віддадуть своє чадо в дитсадок, наголошуючи, що там маленький член суспільства краще оволодіє мистецтвом спілкування та комунікації з однолітками. Тут і підготовка свят, і спільні ігри та заняття і режим…

Ігрові заняття, які допоможуть навчити дитину писати

Зараз більшість шкіл вимагають від першокласників вміння читати, розпізнавати букви, вміти правильно тримати ручку і олівець, виводити на папері палички і гачечки. Тому багато батьків починають готувати руку дитини до письма заздалегідь, перш, ніж дошкільник піде на підготовку.

Методика раннього розвитку Глена Домана

Глен Доман – військовий лікар, засновник «Інституту прискорення розвитку дитини».

Багато з Вас, мабуть, чули про так-звані картки Домана, а хтось, можливо, і використовує їх для навчання та розвитку своїх дітей. У чому ж суть методики?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас