Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Навчання

Діти дуже допитливі. Для дітей і їхніх батьків ми підготували безліч розвиваючих ігор, задачок, технік для розвитку дитячої творчості, розвитку мовлення, логічного мислення.
Легко і весело ви зможете навчити дитину читати і писати. Цікаво розповісти дітям про навколишній світ. Тепер жодне дитяче запитання вас не поставить в глухий кут.

Чому вчити дошкільника

Час летить дуже швидко, наші дітки дуже швидко виростають і стають дорослими, не встигнеш і оком моргнути. Здається, ще недавно він був малюком, робив свої перші кроки, а зараз він, подорослышавши, пізнає світ, вчиться багато чому і хоче все знати. Як же бути батькам?

Як вибрати шкільний ранець

Як першокласника, так і школяра будь-якого віку батьки зобов'язані забезпечити всім: канцтоварами, підручниками, формою, і, звичайно ж, у дитини має бути шкільний ранець. Це, мабуть, найголовніша покупка. Адже від якості шкільного рюкзака безпосередньо залежить здоров'я вашої дитини.

Дитячі ручки та розвиток талантів дитини (частина 2)

Найголовніше, що стосується розвиваючих ігор для дитячих ручок – це пальчикова гімнастика. Корисна вона тим, що з її допомогою ми розвиваємо мовлення дитини, а малюк, у свою чергу, намагається наслідувати нам, дорослим. Також дитина вчиться концентрувати свою увагу на чомусь певному. А це дуже важливе вміння для малюка! Адже з раннього віку ми намагаємося навчити дитину концентрувати свою увагу, а потім правильно її розподіляти.

Дитячі ручки і розвиток талантів дитини (частина 1)

Ще наші бабусі і дідусі говорили про те, що рука дитини - це не просто ніжна частина її тіла, якою малюк може обійняти матусю за шию, або принести в цих самих ручках свій перший подарунок або малюнок. Дитячі ручки ще й беруть безпосередню участь у розвитку талантів дитини.

Як навчити дитину малювати

Про користь малювання для дітей написані цілі книги, психологи широко використовують дитячі малюнки для тестування психіки дитини. Людина, яка вміє гарно малювати, викликає повагу, а спостерігати за народженням малюнка, за відточеністю рухів художника - одне задоволення!

Плавання для дітей

Багато видів спорту є на цьому світі. І кожен рік з'являються все нові і нові види спортивних подолань фізичних можливостей. Але, на мій погляд, один з найкращих видів спорту - ПЛАВАННЯ. Пишу, безумовно, суб'єктивно, не бажаючи образити чи зачепити представників і прихильників інших, не менш яскравих видів спорту.

Як допомогти дитині, якщо її ображають однокласники?

ЗМІ майже щодня розповідають історії про дітей, які наклали на себе руки через приниження чи були побиті однокласниками до напівсмерті. Вчителі в масі своїй вважають, що жодних важелів впливу на дітей у них немає, а діти нині пішли жорстокі. Ну як можна боротися зі всесвіттнім злом? А ось як.

Боязнь школи. Вигадки дітей чи реальна проблема?

Звичайно ж, певна кількість дітей не люблять школу і готові на багато що, щоб уникати уроків, однак приблизно 1% дітей страждають від цієї фобії - боязні школи. Боязнь школи або відмова від школи зустрічається частіше серед хлопчиків у віці 11-12 років. У цьому немає нічого дивного, так як це вік переходу в середню школу і життя багатьох дітей помітно змінюється саме в цьому віці.

Перехід з однієї школи до іншої: з якими труднощами може зіткнутися дитина?

Причини для переходу бувають різні: незадоволеність рівнем освіти, переїзд, конфлікт в старій школі, бажання в отриманні профільної освіти. Залишаючи ту школу, в якій дитина вже провчилася кілька років, вона залишає своїх друзів, сформований колектив, вчителів, вимоги яких йому вже знайомі і звичні.

Як швидко вивчити букви?

Вашому маляті скоро треба йти в школу, а він ще не знає алфавіт? Тоді потрібно терміново виправляти становище і починати грати. Так-так, саме грати, адже всю складну інформацію діти сприймають «на ура» виключно в ігровій формі. Зараз є безліч методик, використовуючи які ви легко можете навчити вашу дитину, як пишуться і вимовляються букви. Розберемо з вами кілька популярних технік.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас