Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Навчання

Діти дуже допитливі. Для дітей і їхніх батьків ми підготували безліч розвиваючих ігор, задачок, технік для розвитку дитячої творчості, розвитку мовлення, логічного мислення.
Легко і весело ви зможете навчити дитину читати і писати. Цікаво розповісти дітям про навколишній світ. Тепер жодне дитяче запитання вас не поставить в глухий кут.

Допомога в адаптації першокласників

Найскладнішим періодом для адаптації першокласника в школі є вересень. Саме в цей місяць дитина проходить через колосальні зміни - як на психологічному, так і фізіологічному рівні. Нестандартні негативні реакції дітей - це зовнішній прояв деяких складнощів, з якими стикаються першокласники в нових умовах.

Дитина не хоче вчитися. Що робити?

Як ти не переконуєш своєю дитину, що вчення - світло, вона вперто не виконує домашні завдання і істерить зранку. Діти часто не розуміють, навіщо потрібно ходити до школи. Адже вчитися важко: потрібно зубрити домашні завдання, писати контрольні... Дитині ж замість цього хочеться розважатися, дивитися телевізор, грати на комп'ютері, гуляти з друзями.

Корисні поради батькам школярів

Як полегшити життя школяреві? Цим питанням задаються всі люблячі батьки. Виявляється, все просто. Досить грамотно спланувати день учня і почитати наші поради...

Навчання і успішність дитини за знаком Зодіаку

Швидко і непомітно пролетіло літо, і прийшла пора нашим хлопцям і дівчатам повертатися за шкільні парти. Період це не найлегший і для дітей, і для батьків. 1 вересня - особливий рубікон для тих, хто вперше переступає поріг школи, все-таки це зовсім інша реальність! Як допомогти сину чи доньці подолати складності адаптації до школи, відчути смак і інтерес до навчання?

Музична школа: аргументи "за" і "проти"

Традиція навчати дітей музиці, яка народилася в аристократичних колах Європи, довела свою корисність. Результати дослідження, проведеного групою вчених з США, Швеції і Норвегії кажуть, що музиканти мають більш розвинений мозок в порівнянні з іншими людьми. Більш того, вони куди краще вміють вчитися!

Збираємося до школи: список необхідних речей

Найважливіша річ, з якої варто починати покупки до школи - ранець. Ранець - це рюкзак з жорсткою спинкою і широкими лямками, максимально пристосований для перенесення шкільного приладдя. Перша і основна відміна ранця від рюкзаків: ортопедична задня стінка. Це гарантія здоров'я спини дитини навіть за умови значного навантаження підручниками. Ортопедична спинка дозволяє оптимально розподілити навантаження на хребет і не допустити його викривлення.

Ранкова математика: рахуємо разом з дитиною за сніданком

Поживний сніданок - хороший старт нового дня. Так чому ж не використати час сніданку, щоб не тільки «зарядити» тіло, а й стимулювати мозок дитини? Пропонуємо 5 математичних міні-завдань, які можна запропонувати вирішити дитині прямо за столом.

Вибираємо дитячий садок! (Частина 2)

Звичайно ж, для того, щоб отримати повне уявлення про роботу дитячого садка, вам слід провести в ньому кілька годин, поговорити з батьками дітей, які його відвідують, з'ясувати їхні враження і думки.

Вибираємо дитячий садок! (Частина 1)

У житті всіх молодих батьків настає момент, коли їм необхідно подумати про вибір дитячого садочку для своєї дитини. У будь-якому випадку, це дуже важлива і відповідальна подія в житті будь-якої сім'ї. Природно, що батькам хочеться знайти таке місце, де б їх дитину любили і поважали, щоб їй там було спокійно і добре, вона росла і розвивалась гармонійно. Але як знайти такий заклад?

Годинник - без бою!

«Скоро, зовсім скоро, мій шестирічка навчиться, нарешті, визначати час за годинником зі стрілками...» - в хвилюючому очікуванні сподівається матуся. Проте час іде, а плутанина у дитини триває... Фахівці заспокоюють: нічого дивного, адже те, що більшість першокласників не можуть по годиннику зі стрілками визначити час, не недолік конкретної дитини, а медичний факт!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас