Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Навчання

Діти дуже допитливі. Для дітей і їхніх батьків ми підготували безліч розвиваючих ігор, задачок, технік для розвитку дитячої творчості, розвитку мовлення, логічного мислення.
Легко і весело ви зможете навчити дитину читати і писати. Цікаво розповісти дітям про навколишній світ. Тепер жодне дитяче запитання вас не поставить в глухий кут.

Батькам допитливих дітей (випуск 4)

Багато хто любить цукерки пташине молоко. Але ж іще в дитинстві ми вияснили, що насправді молока у птахів не буває. Та нам казали неправду. Буває. А чули колись про те, що жучок сонечко рятує світ? Ні? Про все це і не тільки – далі.

Батькам допитливих дітей (випуск 3)

Ви знаєте, у кого в жилах тече блакитна кров? Чому молоко біле? Як з’являється міраж? Ні? У цій статті ви знайдете відповіді на ці запитання і не тільки.

Обговорення казок із дітьми (частина друга)

Продовження статті про те, як можна з подвійною користю для дитини читати казки.

Батькам допитливих дітей (випуск 2)

Відповіді на дитячі запитання, які вам тепер не треба шукати в в інтернеті чи по енциклопеціях. А для того, щоб дитині було зрозуміло, про що саме вм кажете й вона могла добре усе запам´ятати, пояснюючи, малюйте хоча б невеличкі схеми.

Батькам допитливих дітей

Це перша стаття серіі "Батькам допитливих дітей". Тут ви знайдете відповіді на поширені дитячі запитання, такі як "Чому небо блакитне?" та багато інших, а також просто цікавинки, про які ваша дитина слухатиме з захопленням.

Кілька порад батькам першокласників

  1. З початку навчального року привчіть дитину прокидатися раніше, щоб збирання до школи не перетворювалось у щоденні хвилювання. Вранці будіть дитину спокійно, з усмішкою та лагідним словом.

  2. Не підганяйте, розраховувати час - це ваш обов´язок, якщо ви цю проблему не вирішили − провини дитини в цьому немає.

Культура поведінки в громадському транспорті - дітям.

Є проста закономірність: якщо дитині щось не пояснити, вона цього знати не буде. Це стосується всього − від математики чи письма до правил поведінки в маршрутці. У статті міститься приблизний план бесіди, запитання, загадки, гра, теми для обговорення, усе, що може допомогти вам навчити дитину правильно поводитися в транспорті, закріпити уявлення про правила поведінки в суспільному транспорті, про обов´язки пасажирів.

Розвиток логічного та творчого мислення

Ми чомусь звикли до давно відомих і логічно завершених кінців казок. Дійсно, все логічно закінчено в казках: ріпку витягнули, колобка лиса з´їла, Червона Шапочка і бабуся залишилися живими і неушкодженими, Попелюшка і принц одружилися, семеро козенят залишилися жити-поживати з мамою-козою. Здавалося, що тут можна придумувати і вигадувати. Дж. Родарі вважає, що не тільки можна, але й корисно, і пропонує метод «А що потім?».

Учимо дітей зображати

Ця стаття допоможе навчити дошкільників зображати, тобто малювати, ліпити, правильно займатися аплікацією.

Техніки для розвитку дитячої творчості (частина 2)

Продовження статті про те, як можна вдома весело розважаючись, допомагати дитині розвивати творчі навички.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас