Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сiм´я

Після народження дитини починається складний і цікавий період. У батьків з’являються нові обов’язки і справи. Виникають труднощі. Наші статті допоможуть вам впоратися з такими нововведеннями і отримувати тільки радість від батьківства.

Про те, що повинна знати і вміти ваша няня

Якщо вам вже вдалося знайти хорошу няньку для своєї дитини, це добре. Але тепер вам потрібно звикнути до того, що щось вона все ж таки буде робити по-своєму. Так, ви висловите їй свої побажання і дасте чіткі інструкції для різних ситуацій, але у неї можуть бути свої секрети, як наприклад заспокоїти або вкласти спати маленького непосиду. Тому вам доведеться дати їй деяку свободу. Крім того, від цього в довгостроковій перспективі виграє і сам малюк: він навчиться бути більш гнучким у спілкуванні з різними людьми.

Наймаємо родича замість няні: які питання мають вас цікавити?

Якщо у вас є можливість не наймати няню, а передати турботу про дитину, поки вас немає поруч, комусь із родичів (мамі, тітці, бабусі), вам дуже пощастило. Найбільша перевага тут – ваш спокій, що ваш малюк в руках близької людини, якій ви можете довіряти. Крім того, це набагато дешевше або, можливо, і зовсім безкоштовно. Але, на жаль, навіть в цьому прекрасному варіанті є свої недоліки.

Сурогатне материнство: чи підходить це мені?

Важливі питання перед прийняттям важливого рішення

Сурогатне материнство – це важливе рішення змінює життя: допомогти стороннім людям стати батьками, виносивши їхню дитину. І це рішення не підходить усім жінкам, які роздумують над ним. Для цього мало одного лише величезного бажання допомогти людям знайти саме що ні на є щастя – настільки довгоочікувану дитину.

Криза сімейних відносин?.. лише в нашій голові

Ми живемо в час, коли старі життєві моделі, в тому числі моделі побудови стосунків, ламаються, або трансформуються. Сучасні чоловіки і жінки вже зовсім по іншому ставляться до питань шлюбу, створення сім’ї, ніж їхні батьки, бабусі та дідусі. Сімейні цінності втрачають свою колишню актуальність, що, має відповідні наслідки: статистика розлучень зростає, людям складно створити сім’ю, а ще важче - зберегти її. Позиція типу «куди котиться світ?» навряд чи є тут виходом. А от спробувати проаналізувати причини та розібратися в собі – варто завжди.

Коли і яку заводити домашню тварину для дитини?

Хочете завести домашню тварину, але боїтеся, що вона не підійде дитині? Щоб не було таких проблем, вам потрібно врахувати деякі нюанси перш, ніж заводити вихованця. І перше, про що вам варто подумати – чи готовий малюк до такої відповідальності? А потім вже вибирати, яка тварина йому підійде найкраще.

5 ознак, що вказують на тривалі стосунки

Відносини між чоловіком та жінкою можуть бути різними: одні приголомшливо починаються та раптово зникають, а інші тяжко будуються та довго тривають. Чому деякі стосунки виявляються міцними, а інші – ні? Чи є у тривалих відносин свій особливий рецепт?

Формулу щасливих стосунків виведено!

Сьогодні вчені проводять дуже багато цікавих і навіть, часом, провокаційних досліджень. Зокрема, своїми унікальними проектами нас часто дивують британські вчені. Ось і чергове опитування, яке вони проводили, знову вражає несподіваними відкриттями. Отож, темою дослідження був пошук секрету такої-собі формули щасливих і міцних стосунків. Як виявилось, їх запорукою є зовсім не укладення офіційного шлюбу і не наявність у пари спільних дітей.

Як правильно сваритися у присутності дітей

Всі батьки знають, що сваритися у присутності дітей не можна. Але сімейне життя неможливе без сварок і конфліктів, хіба що ви абсолютно не будете бачитися і спілкуватися зі своїм чоловіком. Не буває ідеальних пар, які ніколи не сваряться. І ось, що робити в такій ситуації, коли вдома діти, і назрівають серйозні розборки? Піти в іншу кімнату?

Заводимо домашню тварину: враховуємо вік дитини

Кожна дитина, підростаючи, просить завести домашню тварину. Багатьом батькам важко встояти в цьому випадку, адже відмовити своїй маленькій крихітці вкрай важко. Як же бути в такій ситуації? Давайте розглянемо всі варіанти!

Допомога малозабезпеченим родинам: хто може її отримати в 2016 році

В Україні держава піклується про родини, які мають низькі доходи, надаючи допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас