Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сiм´я

Після народження дитини починається складний і цікавий період. У батьків з’являються нові обов’язки і справи. Виникають труднощі. Наші статті допоможуть вам впоратися з такими нововведеннями і отримувати тільки радість від батьківства.

Зустріч з пологового будинку – що придумати і як організувати

Ось, ваш довгоочікуваний малюк з'явився на світ. Звичайно, нехай багато молодих матусь скажуть, що зовсім не важливо, як чоловік зустріне з пологового будинку, але давайте будемо чесні самі з собою – кожній з нас буде шалено приємно, якщо люблячий чоловік постарається і зробить щось особливе. Тому, напередодні від'їзду в пологовий будинок пропонуємо ненав'язливо запропонувати прочитати чоловікові цю статтю, і нехай вибирає, що йому до душі. А ми поки обговоримо кілька цікавих варіантів.

Як правильно ходити в гості з однорічним малюком?

Вашому малюкові виповнився рік. Прекрасний вік, коли дитина вже топає, із задоволенням грає з дорослими і дітьми, і коли їй цікаво абсолютно все! Малюка називають милим, забавним, потішним. З таким всі хочуть грати, і це саме той період, коли родичі та друзі навперебій звуть вас в гості. Як ходити в гості, щоб візити були задоволенням для всіх, а не суцільним казусом? Головне – правильно все спланувати. Зробити це допоможуть наші 5 правил.

Дитина і цуценя: правила безпеки та відповідальності

Багато діток починають просити завести цуценятко, як тільки навчаться говорити. А батьки при цьому задаються питанням, чи не зійдуть з глузду, якщо в будинку з'явиться ще й вихованець. Раніше ми вже писали про те, що домашня тварина принесе багато користі дитині як в плані здоров'я, так і виховання. Але щоб вихованець не став ще одним вашим головним болем, вам потрібно правильно налагодити спілкування малюка і цуценятка.

За кордон з дитиною – як правильно оформити документи

Поїздка за кордон, особливо, якщо мова йде про країни Шенгенського союзу або інші, в які не так просто потрапити, завжди пов'язана з великою кількістю документів і паперової тяганини. І це не кажучи вже про те, щоб поїхати кудись з дитиною. Як правильно оформити документи на дитину, щоб поїздка принесла тільки максимум задоволення? Про це ми поговоримо далі.

Греція – найкраще місце для сімейного відпочинку в будь-яку пору року

Важко знайти настільки ж прекрасне, чаруюче і в той же час комфортне для кожного члена сім'ї місце для відпочинку, як Греція. Її кліматичні умови не змусять довго звикати навіть найменших, історичні пам'ятки будуть цікаві кожному, морське повітря оздоровить, а кухня так схожа на нашу, що ви навіть не помітите великої різниці. При цьому Греція готова зустрічати туристів цілий рік, тому пропонуємо поговорити про те, де краще відпочивати в Греції всією сім'єю в різні місяці.

Розірвання шлюбного договору

Багато молодих пар, наслідуючи прикладам заходу, при вступі в шлюб складають шлюбний договір. Не варто думати, що це всього лише данина моді, шлюбний договір здатний не лише захистити ваше майно у разі розлучення, але й передбачити ряд нюансів, забезпечивши вам комфортне і спокійне життя.

Готуємося до хрещення дитини: вибираємо хресних батьків

Хрещення малюка – важливий і відповідальний крок у житті молодої сім'ї. На жаль, сьогодні мало хто з батьків і майбутніх хресних мами з татом добре знайомі з усіма тонкощами і нюансами цього таїнства, а воно ж вважається одним з найголовніших у християнстві. Для того щоб хрестини пройшли за всіма канонами, ми починаємо цикл статей про те, як правильно підготуватися до таїнства хрещення, що потрібно придбати, що можна подарувати, про інші тонкощі хрещення.

Крапка в стосунках, або як пережити розлучення – практичні поради

Розлучення, розрив стосунків – це завжди стрес, причому як для того, кого покинули, так і для того, хто був ініціатором розриву. Що ми відчуваємо після розлучення з людиною, з якою були близькими протягом тривалого часу, яку кохали, з якою мали певний устрій життя? Багато людей, які переживають такі нелегкі моменти в своєму житті, характеризують свій стан словом «пустка». І справді, розлучення – це крах цінностей: ви будували стосунки, планували щось, жили в певному ключі, і тут – все змінилося…

GPS трекер: піклуємося про безпеку дітей і всієї родини

Батьківські страхи про безпеку своїх дітей цілком природні, всім нам не чуже хвилюватися про своїх близьких і рідних. Одна ще справа, коли дитина маленька і знаходиться під постійним наглядом, але коли діти підростають, простежити, де знаходиться ваше чадо зараз, і чим займається поки ви на роботі, практично неможливо.

Післяпологова депресія – як допомогти дружині справитись з нею?

Ви мріяли мати дитину, завагітніли, натхненно і радісно чекали довгі 9 місяців, мріяли стати ідеальною сім’єю, і ось, звершилося! Ви тримаєте на руках свою крихітку! Проте з коханою останнім часом щось не те… Вона не говірка, тривожна і плаксива, а коли вам таки вдалося розпитати про її стан, вона відповіла, що замість радості і моря ніжності відчуваєте сум, роздратування і якусь дивну байдужість до дитини? Ймовірно - це післяпологова депресія. Але саме ви можете допомогти своїй коханій?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас