Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сiм´я

Після народження дитини починається складний і цікавий період. У батьків з’являються нові обов’язки і справи. Виникають труднощі. Наші статті допоможуть вам впоратися з такими нововведеннями і отримувати тільки радість від батьківства.

Про що розкаже поза, в якій ми спимо? (частина 1)

Чи знаєте ви, що поза, в якій ви спите, може багато розповісти про ваш характер, настрій, чи навіть внутрішні переживання? Ми не здатні осмислено контролювати положення, яке займає наше тіло під час відпочинку, адже, буває, засинаємо в одній позі, а прокидаємось зовсім на іншому краю ліжка.

Що подивитися в декреті

Декретна відпустка на те й відпустка, щоб відпочити від роботи, налаштувати свою нервову систему на потрібний лад і нарешті хоч трохи просто насолодитися життям. І якщо ви давно мріяли навчитися в'язати, вишивати, вивчити іноземну мову, та що завгодно – робіть це, лише б це приносило вам максимум задоволення.

Вчимося слухати співрозмовника, або як покращити якість спілкування в сім’ї

Часто батьки скаржаться, що діти не довіряють їм, не бажають ділитися своїми переживаннями, маленькими таємницями, не виявляють охоти до спілкування. Подібні проблеми виникають не лише у процесі виховання, в стосунках батьків і дітей, а є поширеними і серед подружніх пар. І часто корінь подібних непорозумінь криється у тому, що ми не вміємо слухати співрозмовника, як результат – погіршується якість спілкування, наш співрозмовник просто втрачає бажання спілкуватися, адже вже має негативний досвід розмов, коли його начебто слухають, але не чують.

Один лінивий день для мами – це так просто

Бути мамою – це важка праця. І іноді так хочеться хоча б один день просто розслабитися і нічого не робити. Думаєте це складно? Зовсім ні, головне – бажання! Як же такий день собі організувати, давайте подумаємо разом.

Як провести незабутні вихідні з дитиною

Вихідні – це чудовий час, коли вам не потрібно бігти на роботу або вирішувати якісь термінові справи. І тільки на вихідних можна спокійно розслабитися і приділити час своїй улюбленій сім'ї. Не знаєте, куди відправитися, щоб діти запам'ятали ці вихідні надовго? Тоді ми вам підкажемо, адже навколо стільки всього цікавого, від чого малюки просто в захваті.

Сімейні конфлікти: мистецтво розв’язання

У Вашій сім’ї трапляються конфлікти? – Це нормально! Відсутність конфліктів не є гарантією того, що ситуація в сім’ї ідеальна. Важливо вміти правильно і вчасно їх вирішувати, тоді конфлікт може стати лише нагодою для конструктивних змін Вашого сімейного життя.

Ідеї для осінньої сімейної фотосесії

Осінь потроху вкриває ліси та парки золотим килимом: краса неймовірна! І ви просто зобов’язані закарбувати кілька кадрів для сімейного архіву. Осінні пейзажі якнайкраще сприяють створенню романтичного, теплого, затишного образу, саме тому особливо гармонійними на тлі золотої природи є весільні фотосесії, love story, а також сімейні фото з дітьми.

Прості ідеї для романтичного проведення часу в сімейному житті

Кажуть, сім'я – це не те місце, де присутня романтика. Часом буденні справи забирають надто багато часу, особливо, якщо мова йде про молоду сім'ю, склад якої нещодавно поповнив маленький карапуз. Так що часу один на одного просто не залишається. Але зачекайте, так не далеко і до того, щоб втратити всю принадність спільного життя!

Де відпочити усією сім´єю восени

Як завжди літо пролетіло непомітно, а з ним розчинилися і всі плани чудово відпочити і оздоровитися всією родиною. Але не варто опускати руки, якщо цього літа вам так і не вдалося розслабитися і набратися свіжих сил, це можна зробити і восени.

Як красиво фотографувати дітей

Техніки фотографування дітей і дорослих в деякому роді схожі між собою – спільними для будь-якої фотографії є стандартні процедури, такі як вибір місця, освітлення, режиму зйомки. Тим не менш, не дарма кажуть, що діти – це не просто маленькі дорослі, і особливо це стосується їх фотографування. Так, зробити по-справжньому красиві дитячі фото буває непросто, тому ми дамо вам кілька простих і дуже корисних порад, які допоможуть навчитися красиво фотографувати дітлахів.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас