Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Що вам варто знати про свою дитину-Водолія

Що вам варто знати про свою дитину-Водолія
 

Якщо ваша дитина народилася з 20 січня по 18 лютого, це означає, що ви ростите розумного, хитрого і різнобічного малюка-Водолія. А як ще даний знак Зодіаку вплинув на характер крихітки? Про все, що вам варто знати про свою дитину-Водолія – далі в нашій статті.

Що варто знати про дитину-Водолія?

1. Чекайте на несподіванки від Водолія

Ваш маленький Водолій буде тримати вас в тонусі – будьте в цьому впевнені. Він енергійний, емоційний і розумний – дитина-Водолій любить постійно бути в русі: знайомитися з новими людьми, пробувати щось нове і відвідувати нові місця. Таким дітлахам подобається бути активними, зайнятими і показувати світові свою абсолютну безстрашність.

2. Водолії трохи розсіяні

Ви можете подумати, що маленький Водолій не чує вас або навмисно ігнорує, але це не так. Просто його мозок працює так швидко, що малюк встигає забути, про що питав. Не варто думати, що Водолій не звертає на вас уваги, просто йому дійсно складно встежити за всім, про що він думає в цей час.

3. Водолії вперті

Батьки дітей-Водоліїв напевно помічають, наскільки вперті такі малюки: вони не здаються, поки не буде так, як вони сказали. Іноді ця впертість працює і проти них, але дайте чаду самому вчитися на власному досвіді. Такі життєві уроки будуть для нього безцінними.

4. Чекайте на перепади емоцій

Іноді маленький Водолій здається найщасливішою дитиною в світі, а час від часу він дуже страждає від того, що йому не подобається, або чого він не очікував. Це нормально для всіх – засмучуватися через неприємні несподіванки, та Водолії можуть реагувати на такі ситуації досить гостро. На щастя, ці спалахи у них швидко проходять, і все повертається на свої місця.

5. Водолії дуже емпатічні

Якщо вам хочеться, щоб вас обняли або підтримали, Водолій – перший, хто це зробить. Ви помітите, що ваш малюк інтуїтивно знає, як ви себе почуваєте, йому навіть не потрібно нічого говорити. Але намагайтеся бути стриманими у вихованні маленького Водолія – він і так знає, коли ви засмучені, тому краще більш м'яко і спокійно пояснювати йому, що він зробив не так, і чому потрібно по-іншому.

6. Водолії люблять людей

Чарівні, теплі і доброзичливі – все це про Водоліїв. Їм подобається позитивна увага і знайомства з новими людьми. Ви зрозумієте з самого раннього віку, наскільки соціальний ваш маленький Водолій, адже ніхто з оточуючих не зможе встояти перед його відкритою посмішкою.

7. Водолії швидко вчаться

Водолії дуже кмітливі і схоплюють все на льоту. Ви помітите, що ваша дитина буде не тільки освіченою, але й соціально грамотною. Його будуть любити і вчителі, і однокласники. Але переконайтеся, що маленький Водолій дійсно вчиться в школі, тому що його гострий розум і чарівність можуть допомагати йому отримувати непогані оцінки і без навчання.

8. В цілому Водолії дуже індивідуальні

Ніколи не думайте, що ви повністю зрозуміли свого Водолія. Він буде танцювати під свою власну дудку і робити те, що вважає за краще. Іноді вам може бути складно розуміти мотиви поведінки свого маленького Водолія, та знайте, що він завжди відкритий до спілкування. Ваше чадо повне сюрпризів – з ним буде не нудно, але дуже цікаво.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Що вам варто знати про свою дитину-Рака

Ваша дитина з'явилася на світ в період з 21 червня по 22 липня? Це означає, що вона народилася під знаком Зодіаку «Рак». Більшість таких дітлахів неймовірні, милі і чутливі. А що ще цікавого можна розповісти про маленьких Раків?

Що вам варто знати про свою дитину-Близнюків

День народження вашої дитини припадає на період з 21 травня по 20 червня? Значить, ви виховуєте малюка-Близнюків. Що цікаво буде дізнатися батькам про цей інтелектуально живий і дуже соціальний знак Зодіаку?

Що вам варто знати про свою дитину-Тельця

Якщо ви – мама Тельця, народженого між 20 квітня і 20 травня, вам дуже пощастило. Ви ростите спокійну і врівноважену дитину. Однак, вона ще і дуже вперта. Дізнайтеся більше цікавого про свого маленького Тельця – читайте далі.

Що вам варто знати про свою дитину-Овна

Ви – горді батьки маленького Баранчика, який народився з 21 березня по 19 квітня? Дізнайтеся більше про те, як на вашу дитину вплинув знак Овна, під яким вона народилася.