Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Ігри для дітей

Розвивайтеся гораючи! В цьому розділі ви знайдете безліч дитячих ігор для дому, вулиці і дитячих свят, а також розвиваючі ігри і конкурси для дітей будь-якого віку.

Ігри для дівчат

… і не тільки. Скоріш за все, ці ігри будуть цікаві дівчинкам, хоча, напевно, знайдуться хлопці, які з не меншим задоволенням пограють разом з маленькими принцесами.

Господині

Додатково вам знадобляться: ляльки

Як виготовити скатертину для лялькового чаювання

Хочете зробити оригінальну скатертину для лялькового столика? Тоді негайно займіться колекціонуванням фантиків. Діти вашої групи (чи ваша донька) із задоволенням візьмуть у цьому участь.

Розвиваючі ігри для дівчат: Перукар

Спробуйте запропонувати шести-семилітнім хлопчиськам та дівчатам пограти в… перукарню! Швидше за все ви почуєте від хлопців розчаровану відмову: «Це ігри для дівчаток!» Тут самий час нагадати їм, що грати в перукарню, можливо, і дівчаче заняття.

Вірші-ігри (авторські та народні)

Ця стаття - збірка віршиків-ігор для маленьких (і не дуже) дітей. Частина віршів народна, частину автор люб´язно дозволила розмістити на нашому порталі. За що і дякуємо.

Фонетичні ігри для дітей від 4 до 7 років

Основою письма є вміння дитини поділити слово на звуки. Тільки так вона навчиться записувати слова − по буквах, визначивши першу, потім другу і так до останньої.

Дитяча пантоміма

Надворі вже холодно, дощ або сніг. Удома дитина нудьгує, робити нічого, телевізор уже набрид. Що робити?

Великодні ігри: ігри, в які грають на Великдень дорослі і діти

Як відомо, Великодню передує тривалий піст, протягом якого християни повинні утримуватися від вживання м'яса, молока і яєць. І якщо зараз питання «тримати пост чи ні?» людина вирішує для себе сама, то раніше це було обов'язковою частиною життєвого укладу, чому сприяла і підтримка з боку держави. Наприклад, в дореволюційній Росії під час особливо суворих тижнів Великого Посту - першого і останнього, закривалися питні заклади, припинялася торгівля м'ясом, скасовувалися бали та інші розваги.

Подарки по гороскопу: что подарить мальчику Овну?

Овен – один из самых энергичных представителей Зодиака. Родившийся в период с 21 марта по 20 апреля, такой мальчик не перестанет удивлять окружающих своей буйной энергией, подвижностью, стремлением поскорее узнать все об окружающем мире. Это очень независимый и самостоятельный ребенок, который торопится избавиться от любой опеки и терпеть не может контроль.

Подарки по гороскопу: что подарить девочке-Овну?

Девочка-Овен при всей своей женственности и нежности обладает поистине сильным, почти мужским характером. Малышке, появившейся на свет в период с 21 марта по 20 апреля, требуется одобрение, внимание и признание взрослых, безусловное принятие особенностей ее характера. Эту девочку нельзя «ломать», а необходимо поддерживать и мягко направлять – так можно установить тесную связь с дочерью, полную любви и взаимопонимания.

Подарки по гороскопу: что подарить мальчику Тельцу?

Мальчик, который родился в период с 21 апреля по 21 мая, растет независимым и сильным ребенком. Тельцом непросто управлять – как молоденький бычок, он упирается до последнего аргумента, и направить такое своенравное чудо можно только любовью, пониманием и деликатной, мягкой поддержкой в его начинаниях.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас