Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Ігри для дітей

Розвивайтеся гораючи! В цьому розділі ви знайдете безліч дитячих ігор для дому, вулиці і дитячих свят, а також розвиваючі ігри і конкурси для дітей будь-якого віку.

Подарки по гороскопу: что подарить девочке-Овну?

Девочка-Овен при всей своей женственности и нежности обладает поистине сильным, почти мужским характером. Малышке, появившейся на свет в период с 21 марта по 20 апреля, требуется одобрение, внимание и признание взрослых, безусловное принятие особенностей ее характера. Эту девочку нельзя «ломать», а необходимо поддерживать и мягко направлять – так можно установить тесную связь с дочерью, полную любви и взаимопонимания.

Подарки по гороскопу: что подарить мальчику Тельцу?

Мальчик, который родился в период с 21 апреля по 21 мая, растет независимым и сильным ребенком. Тельцом непросто управлять – как молоденький бычок, он упирается до последнего аргумента, и направить такое своенравное чудо можно только любовью, пониманием и деликатной, мягкой поддержкой в его начинаниях.

Чим зайняти дитину: 4 захоплюючих гри

Розвиваюча гра для дітей «Світ тварин»

Захоплююча гра для дітей від десяти і більше. Малюки не тільки добре повеселяться, але і вивчать нові слова. Тобі знадобиться тільки м'яч і компанія з 4-6 учасників.

Як виманити дитину на прогулянку?

Діти-домосіди не таке вже рідкісне явище. У той час як батьки знемагають у чотирьох стінах, і засмучуються, що на таке корисне свіже повітря дитя не виманиш і калачем, їх чада прекрасно себе почувають вдома.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас