Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Ігри для дітей

Розвивайтеся гораючи! В цьому розділі ви знайдете безліч дитячих ігор для дому, вулиці і дитячих свят, а також розвиваючі ігри і конкурси для дітей будь-якого віку.

Гра для дітей на розвиток уваги

Це завдання жартівливе і серйозне водночас. Воно - на розвиток слухової уваги дитини.

Прочитайте дитині питання-відповідь, а вона хай пояснить вам, правда це чи ні.

Якщо дитина не помічає існуючої помилки, розберіть речення разом з нею.

Можна і самим вигадувати різні смішні відповіді: розвивається і уявлення, і почуття гумору. До речі, і у дитини, і у вас! Ось таки цікаві ігри для дітей.

Ігри на розвиток уяви, інтелекту і мови

Корисні спостереження

По дорозі в парк обговорюйте з малюком все, що побачите. Поговоріть про пори року, про те, які явища природи трапляються влітку, зимою, весною. Розкажіть, що засмучуватись через погану погоду не варто. Нехай восени йде дощик, зате в парку багато красивого опалого листя, а зовсім скоро прийде зима, і можна буде кататися на санках і грати в сніжки.

Дитячі зимові ігри

Ця зимова дитяча гра може проходити на ковзанах. Учасників — скільки завгодно. Треба вибрати ведучого або двох (залежно від кількості гравців). Порахувати до десяти і розбігтися, а ведучий має когось зловити.

Ігри для дівчат та хлопчиків

ФАРБИ Обирається водящий - «монах» и ведучий - продавець. Всі інші гравці повинні загадати таємно від «монаха» кольори красок. Кольори не мають повторюватися.

Ігри для дівчат

… і не тільки. Скоріш за все, ці ігри будуть цікаві дівчинкам, хоча, напевно, знайдуться хлопці, які з не меншим задоволенням пограють разом з маленькими принцесами.

Господині

Додатково вам знадобляться: ляльки

Як виготовити скатертину для лялькового чаювання

Хочете зробити оригінальну скатертину для лялькового столика? Тоді негайно займіться колекціонуванням фантиків. Діти вашої групи (чи ваша донька) із задоволенням візьмуть у цьому участь.

Розвиваючі ігри для дівчат: Перукар

Спробуйте запропонувати шести-семилітнім хлопчиськам та дівчатам пограти в… перукарню! Швидше за все ви почуєте від хлопців розчаровану відмову: «Це ігри для дівчаток!» Тут самий час нагадати їм, що грати в перукарню, можливо, і дівчаче заняття.

Вірші-ігри (авторські та народні)

Ця стаття - збірка віршиків-ігор для маленьких (і не дуже) дітей. Частина віршів народна, частину автор люб´язно дозволила розмістити на нашому порталі. За що і дякуємо.

Фонетичні ігри для дітей від 4 до 7 років

Основою письма є вміння дитини поділити слово на звуки. Тільки так вона навчиться записувати слова − по буквах, визначивши першу, потім другу і так до останньої.

Дитяча пантоміма

Надворі вже холодно, дощ або сніг. Удома дитина нудьгує, робити нічого, телевізор уже набрид. Що робити?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас