Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Навчання

Діти дуже допитливі. Для дітей і їхніх батьків ми підготували безліч розвиваючих ігор, задачок, технік для розвитку дитячої творчості, розвитку мовлення, логічного мислення.
Легко і весело ви зможете навчити дитину читати і писати. Цікаво розповісти дітям про навколишній світ. Тепер жодне дитяче запитання вас не поставить в глухий кут.

Плавання для дітей

Багато видів спорту є на цьому світі. І кожен рік з'являються все нові і нові види спортивних подолань фізичних можливостей. Але, на мій погляд, один з найкращих видів спорту - ПЛАВАННЯ. Пишу, безумовно, суб'єктивно, не бажаючи образити чи зачепити представників і прихильників інших, не менш яскравих видів спорту.

Як допомогти дитині, якщо її ображають однокласники?

ЗМІ майже щодня розповідають історії про дітей, які наклали на себе руки через приниження чи були побиті однокласниками до напівсмерті. Вчителі в масі своїй вважають, що жодних важелів впливу на дітей у них немає, а діти нині пішли жорстокі. Ну як можна боротися зі всесвіттнім злом? А ось як.

Боязнь школи. Вигадки дітей чи реальна проблема?

Звичайно ж, певна кількість дітей не люблять школу і готові на багато що, щоб уникати уроків, однак приблизно 1% дітей страждають від цієї фобії - боязні школи. Боязнь школи або відмова від школи зустрічається частіше серед хлопчиків у віці 11-12 років. У цьому немає нічого дивного, так як це вік переходу в середню школу і життя багатьох дітей помітно змінюється саме в цьому віці.

Перехід з однієї школи до іншої: з якими труднощами може зіткнутися дитина?

Причини для переходу бувають різні: незадоволеність рівнем освіти, переїзд, конфлікт в старій школі, бажання в отриманні профільної освіти. Залишаючи ту школу, в якій дитина вже провчилася кілька років, вона залишає своїх друзів, сформований колектив, вчителів, вимоги яких йому вже знайомі і звичні.

Як швидко вивчити букви?

Вашому маляті скоро треба йти в школу, а він ще не знає алфавіт? Тоді потрібно терміново виправляти становище і починати грати. Так-так, саме грати, адже всю складну інформацію діти сприймають «на ура» виключно в ігровій формі. Зараз є безліч методик, використовуючи які ви легко можете навчити вашу дитину, як пишуться і вимовляються букви. Розберемо з вами кілька популярних технік.

Робимо уроки з гіперактивними дітьми

Кількість гіперактивних дітей, на жаль, сьогодні зростає з кожним роком. Про причини такої патології написано вже чимало. У цій статті ми пропонуємо розглянути пару правил приготування уроків з особливо активними дітками. Їх застосування значно полегшить життя і батькам, і малюкові. До слова сказати, ці правила будуть корисними і в роботі з дітками, які не страждають синдромом гіперактивності або дефіцитом уваги.

Як навчити дитину любити читати

Книги - найкращі друзі людини. Читання допомагає розширити кругозір і сприяє розвитку вашої дитини. Однак, беручи до уваги величезну кількість розважальних засобів, таких як телебачення, мультики, СD / DVD і відеоігри, стало досить важким прилучити дітей до читання. Ось кілька корисних порад, які допоможуть Вам привчити вашу дитину до світу книг. Ви дізнаєтеся, як навчити дитину любити читати.

Домашнє навчання - реальна альтернатива школі?

Домашнє навчання ніяк не можна назвати сучасним винаходом. Власне, з нього все і починалося, і тільки потім з'явилися школи. Спочатку для хлопчиків, потім і для дівчаток. Ну, а двадцяте століття принесло справжню революцію в цьому питанні, зробивши школи саме такими, якими ми звикли їх бачити - публічними і відкритими для дітей усіх соціальних становищ і статі. Домашня освіта стала вибором дітей, які страждають від серйозних захворювань.

Якщо дитина не хоче одягати шкільну форму

Твоя дитина не хоче одягати шкільну форму? Ну і не змушуй. Вияви в цій справі хитрість, кмітливість і творче мислення. Найкращий ефект від виховання виходить тільки в тому випадку, якщо педагогічний вплив був зовсім непомітний.

Допомога в адаптації першокласників

Найскладнішим періодом для адаптації першокласника в школі є вересень. Саме в цей місяць дитина проходить через колосальні зміни - як на психологічному, так і фізіологічному рівні. Нестандартні негативні реакції дітей - це зовнішній прояв деяких складнощів, з якими стикаються першокласники в нових умовах.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас