Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Навчання

Діти дуже допитливі. Для дітей і їхніх батьків ми підготували безліч розвиваючих ігор, задачок, технік для розвитку дитячої творчості, розвитку мовлення, логічного мислення.
Легко і весело ви зможете навчити дитину читати і писати. Цікаво розповісти дітям про навколишній світ. Тепер жодне дитяче запитання вас не поставить в глухий кут.

6 причин, чому тестування вашої дитини не відображає реальні здібності

На жаль, практика показала, що тести мають безліч «слабких місць», що підривають нашу до них довіру. І причина — у тому, що інтелектуальна діяльність людини не вичерпується тим колом проблем, які ставлять або мають на увазі тести.

Тести інтелекту дитини — які бувають і як працюють?

Слово «тест» запозичено з англійської мови і перекладається, як «випробування» або «проба». Як ви можете дізнатися, чи по віку розвинена ваша дитина?

А ви підготували дитину до школи?

Чим ближчий початок нового навчального року, тим більше турбот з’являється у батьків. У що вдягнути чадо, які підручники купити, скільки грошей відкласти на потреби школи...

У цьому сум’ятті багато мам і тат зовсім забувають про те, що, крім екіпіровки, дитині потрібна ще і підвищена увага, особливо якщо вона йде до школи вперше.

Двієчник у родині — що його чекає?

«Мій син не хоче вчитися — оцінки має низькі… Як подумаю про його майбутнє — стає страшно: що за життя чекає на цю дитину?!». Подібні скарги часто можна почути від батьків дітей, яких колись називали двієчниками. Горе-учням ставлять у приклад сусідських відмінників: мовляв, вони — майбутні президенти, дипломати, директори фірм…

Де і на яких умовах можна відправити дитину в дошкільний заклад Києва

Питання вибору дошкільної установи рано чи пізно стає актуальним для молодих батьків. Що треба знати, перед тим як відправити свого малюка в той чи інший дошкільний заклад? Як зробити правильний вибір?

Розвиток та навчання: у світі тварин

Давайте знайомити дитину зі світом тварин і з географією! Для цього нам знадобиться колекція фігурок тварин та карта світу. За допомогою розвиваючих дитячих ігор вдома крихітка зможе дізнатися багато нового і цікавого, а також розвинути моторику і уяву.

Дитяча казка: "Як диякона медом пригощали"

Колись давно жив та був мужичок. У мужичка була бджола. У тім же селі жив диякон, боляче до меду лаком. Ось народився у диякона син. Прийшов він мужичка просити кумом бути - захотілося це йому спробувати медку. На другий день приходить до газди диякон і просить для хрещеника меду. Мужичок йому дав.

Огляд методик раннього розвитку — стаття друга. Методика Сесіль Люпан

Методика Сесіль Люпан — досить ненав´язлива, душевна теорія, по якій видно, що створювала її автор з любов´ю до своїх дочок, пройшовши весь шлях самостійно, випробувавши всі нюанси на собі.

Огляд методик раннього розвитку — стаття перша. Методика Глена Домана

Про методики раннього розвитку дітей сьогодні багато говорять і сперечаються. Хтось вважає їх нікчемною тратою часу та батьківських сил, хтось бачить в них шлях формування і становлення дитячої геніальності.

Раннє навчання і гармонійний розвиток

Про раннє навчання можна сперечатися довго. Корисно це чи шкідливо? Радіють цьому діти або страждають від цього? У якому віці можна навчати, а в якому - не варто?
Глен Доман, як відомо, рекомендує навчати з пелюшок, навчати інтенсивно, стимулюючи прискорений розвиток мозку.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас