Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Навчання

Діти дуже допитливі. Для дітей і їхніх батьків ми підготували безліч розвиваючих ігор, задачок, технік для розвитку дитячої творчості, розвитку мовлення, логічного мислення.
Легко і весело ви зможете навчити дитину читати і писати. Цікаво розповісти дітям про навколишній світ. Тепер жодне дитяче запитання вас не поставить в глухий кут.

Хочете, аби ваша дитина знала англійську? Дізнайтеся, як вибрати викладача або курси

Дуже часто в рекламі курсів іноземних мов можна зустріти згадку про «традиційний» і «комунікативний» методи викладання. Деякі школи заявляють про перший (наприклад, курси МІДа), деякі — про другий (більшість приватних шкіл: ВКС, Біг Бен, Mr English і ін.), а деякі обіцяють їх комбінацію (особливо часто — репетитори - приватники). Створюється враження, що весь спектр існуючих методик можна вичерпно описати цими двома термінами.

Що робити, якщо ваша дитина не розмовляє? (частина друга)

Як допомогти дитині?

Корегувальна робота вимагає багатьох знань і певних навиків. Тому будьте уважні, виконуйте всі наші інструкції в строгій послідовності з написаними. Якщо щось відразу не виходить, порадьтеся з фахівцем. Не кваптеся і не перестрибуйте з етапу на етап.

Що робити, якщо ваша дитина не розмовляє? (частина перша)

Розповідає Ольга Євгеніївна Грибова, кандидат педагогічних наук, професор, завідувачка кафедрою корегувальної педагогіки і спеціальної психології Академії підвищення кваліфікації і перепідготовки працівників освіти.

Батькам допитливих дітей (випуск 5)

«З чого зроблені сніжинки?», «Навіщо тваринам потрібен ніс?», «А який будинок самий високий?» - такі запитання більше не поставлять вас у тупік. Адже відповіді – новому випуску «Батькам допитливих дітей».

Малюємо зиму

Зима — це холоди, заморозки, сніг, узори на склі, замети, завірюха, заметіль, поземка, крижані гори, зимові забави, Новий рік, подарунки, святкова ялинка. Ми спостерігаємо, емоційно переживаємо все це.
А як намалювати зиму з дитиною?

Батькам допитливих дітей (випуск 4)

Багато хто любить цукерки пташине молоко. Але ж іще в дитинстві ми вияснили, що насправді молока у птахів не буває. Та нам казали неправду. Буває. А чули колись про те, що жучок сонечко рятує світ? Ні? Про все це і не тільки – далі.

Батькам допитливих дітей (випуск 3)

Ви знаєте, у кого в жилах тече блакитна кров? Чому молоко біле? Як з’являється міраж? Ні? У цій статті ви знайдете відповіді на ці запитання і не тільки.

Обговорення казок із дітьми (частина друга)

Продовження статті про те, як можна з подвійною користю для дитини читати казки.

Батькам допитливих дітей (випуск 2)

Відповіді на дитячі запитання, які вам тепер не треба шукати в в інтернеті чи по енциклопеціях. А для того, щоб дитині було зрозуміло, про що саме вм кажете й вона могла добре усе запам´ятати, пояснюючи, малюйте хоча б невеличкі схеми.

Батькам допитливих дітей

Це перша стаття серіі "Батькам допитливих дітей". Тут ви знайдете відповіді на поширені дитячі запитання, такі як "Чому небо блакитне?" та багато інших, а також просто цікавинки, про які ваша дитина слухатиме з захопленням.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас