Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Навчання

Діти дуже допитливі. Для дітей і їхніх батьків ми підготували безліч розвиваючих ігор, задачок, технік для розвитку дитячої творчості, розвитку мовлення, логічного мислення.
Легко і весело ви зможете навчити дитину читати і писати. Цікаво розповісти дітям про навколишній світ. Тепер жодне дитяче запитання вас не поставить в глухий кут.

Скоро до школи! 9 способів допомогти дитині з нетерпінням чекати на 1 вересня

Ми продовжуємо серію публікацій про підготовку до нового навчального року. У цій статті ми розповімо про те, як допомогти дитині не боятися школи, а з нетерпінням чекати першого навчального дня. Це питання найбільше цікавить батьків першокласників. Що ж потрібно робити для того, щоб прищепити позитивний інтерес до школи і на чому акцентувати увагу?

Страхи першого дня в школі

Кожна дитина боїться в тій чи іншій мірі першого дня в школі, дитячому садку. Навіть студентам страшно в перший день, не кажучи вже про шестирічного малюка. Як допомогти дитині адаптуватися в новому колективі і новій обстановці? Як розвіяти страхи маленького учня? Про це йдеться в нашій статті.

Складаємо список усього, що потрібно підготувати до школи

Ось уже й літо майже пролетіло. Відшуміли відпустки і пора налаштовуватися на робочий лад. Скоро почнеться новий навчальний рік і потрібно як слід до нього підготуватися. З чого ж почати і як налаштувати малюка на навчання після веселого літа?.

Життя в кольорі: вчимося розрізняти кольори

Поспішаючи адаптувати свою дитину до навколишнього світу, багато батьків прагнуть скоріше познайомити її з властивостями предметів: формою, розміром, кольором. В останньому випадку найпоширенішою помилкою є спроба навчити малюка «розрізняти кольори». Насправді таке навчання в однорічному і півторарічному віці часто призводить до того, що дитина запам´ятовує назви, не зіставляючи їх з кольором.

Шкільний ранець: як вибрати найкращий?

Неякісний ранець - це загроза здоров’ю і життю дитини

Батьки завжди хочуть найкращого для своїх дітей, тому ретельно ставляться до вибору найнеобхідніших дитячих товарів. На сучасному ринку дитячих товарів, який переповнений підробками та неякісними матеріалами, дуже непросто не помилитись і не дати себе обдурити. До вибору та купівлі якоїсь речі для дитини завжди треба підходити відповідально, але при виборі шкільного ранця відповідальність зростає у декілька разів, адже неякісний шкільний ранець – це загроза здоров’ю і життю дитини.

Вчимо алфавіт. Цікаве заняття для малюка.

Кожна мама хоче, щоб її дитина швидше вивчила всі букви алфавіту. Спробуйте об´єднати гру і корисні заняття, і у вас все вийде. Такі вправи не тільки сприяють швидкому запам´ятовуванню назв букв, але й чудово розвивають дрібну моторику рук.

ЗИМОВІ ЧИСТОМОВКИ

Ди-ди-ди - йшли тачата до води,
Иця-иця-иця - а назустріч їм лисиця.
Ити-ити-ити - та качат не треба вчити:
Юсь-юсь-юсь - вони з розбігу у воду - плюсь!

Граємо в математику. Перший рахунок

Вже у 3 рочки багато малюків вміють рахувати в межах 3 - 5, а деякі - в межах 10, знайомі з поняттями "один", "багато". Чотирирічні діти з задоволенням перераховують предмети на прогулянках, розглядаючи ілюстрації, малюючи.

Скажи "Мама!" - вчимо дитину говорити

Перші місяці і роки життя дитини повні досягнень. Ваш малюк почав тримати голівку, сів, пішов, освоїв горщик і, нарешті, - заговорив! Перше слово дитини... Але за ним підуть друге, третє, десяте ... І от ви вже починаєте тривожно прислухатися і ворожити, а чи не забагато звуків він ковтає? А не запізно почав говорити? А чи нормально, що ніхто, крім рідних, дитину поки що не розуміє? А...

6 причин, чому тестування вашої дитини не відображає реальні здібності

На жаль, практика показала, що тести мають безліч «слабких місць», що підривають нашу до них довіру. І причина — у тому, що інтелектуальна діяльність людини не вичерпується тим колом проблем, які ставлять або мають на увазі тести.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас