Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Навчання

Діти дуже допитливі. Для дітей і їхніх батьків ми підготували безліч розвиваючих ігор, задачок, технік для розвитку дитячої творчості, розвитку мовлення, логічного мислення.
Легко і весело ви зможете навчити дитину читати і писати. Цікаво розповісти дітям про навколишній світ. Тепер жодне дитяче запитання вас не поставить в глухий кут.

Що брати з собою в дитячий сад?

На дворі ще літо, але вже не за горами вересень, коли ваш малюк піде в дитячий сад. Ще все попереду, але ви вже турбуєтеся про те, що приготувати для дитини, щоб бути у всеозброєнні. У кожному дитячому саду або яслах вихователь, що набирає групу, зазвичай оголошує перелік необхідних речей. Щось буде для кожного садочка особливим, може, вас попросять принести квіти для озеленення, може, канцтовари або миючі засоби. Проте існує певний список речей, які будуть необхідні в саду безпосередньо вашій дитині.

Як навчити дитину повзати: 5 корисних порад

Початок самостійного пересування - важливий етап у розвитку дитини в перший рік життя. Повзання допомагає не тільки зміцненню м'язів крихітки, а й розвитку моторики.

Не хочу вчитися

Дослідження підтвердили, що 93% учнів молодших класів не в змозі самостійно впоратися з виконанням домашнього завдання. Більшості з них просто необхідна доросла людина поруч, яка простимулює і перевірить. Непогано справляється з цим група продовженого дня: по-перше, є вчитель, який знає, що і як потрібно зробити, по-друге, за компанію з товаришами будь-яка справа робиться швидше. Допомогти може і репетитор, адже з чужою людиною будь-яка дитина стає більш стриманою і зібраною.

В повітрі запахло «карантином»

В повітрі відчувається швидке наближення зимових холодів. Ви вже, напевно, дістали з далеких шухляд і схованок теплий одяг, коробки з ліками, зв’язки часнику та торбини, набиті лимонами. Нажаль, ні вчора, ні сьогодні, ні завтра ці ретельні приготування не допоможуть: раптово всюди почнуть говорити про епідемію грипу та карантин. І хоча нас завіряють, що карантин – явище тимчасове, всі ми згадуємо минулий рік, коли це «тимчасове» затягнулося на цілий місяць. А разом з цим невиконана шкільна програма, хаотичне самостійне навчання як результат - неповні знання у дітей.

Розкажіть дітям про зиму (частина 2)

Ігри

Навіть звичайну лялькову гру можна зробити зимовою. Допоможіть малюкові нарядити ляльок (чоловічків з кіндер-сюрпризів і т.п.) в шапки і шарфи. Змайструйте зі справжнього снігу або зі снігу з морозильної камери крижану гірку, поставте її в тарілку з бортиками, щоб тала вода не розтікалася по столу. Покажіть малюкові, як його іграшки-чоловічки катаються з гірки.

Розкажіть дітям про зиму (частина 1)

Ось і настала ця казкова пора року - зима. У багатьох куточках земної кулі всі її ознаки вже в наявності, а десь їх ніколи не буває. В будь-якому, ваш малюк повинен чітко знати «прописні» відмітні риси зими, навіть, якщо в місцевості, де ви живете, вона проходить у дещо іншому варіанті.

Як вчитися на відмінно і зберегти здоров´я?

Здоров´я дитини багато в чому залежить від того, наскільки успішним і благополучним він себе відчуває. У початковій школі йому дуже важливі його шкільні результати і ставлення батьків до його зусиль. Ось про що варто пам´ятати, якщо ви хочете, щоб дитина мала бажання йти до школи і відчувала психологічний захист в сім´ї.

Як допомогти дитині заговорити?

Малюк вже вміє ходити, але от біда, він ще не навчився говорити. Як би дивно це не звучало, але в цей період батьки переживають за свою дитину найбільше, адже це складно жити, розуміючи, що дитина, ось уже на 2 дні, відстає від поставленої норми. Мама дуже турбується з цього приводу. Але ж це все марно, рано чи пізно дитина обов´язково заговорить, головне, щоб вона був без відхилень. І, якщо це так, залишається зовсім небагато - мати терпіння.

Що робити, якщо вчителька не злюбила дитину?

Діти не завжди бувають чесними оповідачами. Нерозумно панікувати, коли першокласник приходить додому і заявляє, що його вчителька ненавидить його. Але коли ви самі стали помічати ознаки необгрунтованого невдоволення, виявлені по відношенню до вашої дитини, потрібно вживати заходів. Але яких?

Адаптація до школи - як допомогти першокласнику

Ви ніколи не замислювалися над тим, чому першокласникам не ставлять оцінки?
Перший рік навчання - період адаптації школяра до нового кола спілкування, до нового укладу життя, до збільшення фізичного та емоційного навантаження. Щоб у дитини не сформувався комплекс неповноцінності через низку невдач, протягом першого року навчання старанність першокласників і їх успішність оцінюється виключно у словесній формі без застосування 12-бальної системи.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас