Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Навчання

Діти дуже допитливі. Для дітей і їхніх батьків ми підготували безліч розвиваючих ігор, задачок, технік для розвитку дитячої творчості, розвитку мовлення, логічного мислення.
Легко і весело ви зможете навчити дитину читати і писати. Цікаво розповісти дітям про навколишній світ. Тепер жодне дитяче запитання вас не поставить в глухий кут.

Пора до школи. Готові?

Ця стаття допоможе батькам психологічно підготувати дитину до школи. Що повинна знати та вміти дитина, щоб спокійно й упевнено почуватися в новому колективі?

Навчання дитини читанню

Сучасні школи пред'являють до першокласників певні вимоги: дитина повинна вміти читати, рахувати, мати певні знання та навички. І якщо назви рослин і тварин малюк запам'ятовує з легкістю, то навчання дитини читанню для багатьох батьків стає справжнім лихом. Чому це відбувається?

Пора готуватися до першої зустрічі зі школою

До 1 вересня, здавалося б, ще далеко. Але багато батьків уже зараз починають готувати своє чадо до вступу в перший клас. Підкріплює таке прагнення негласну думку про те, що чим більше знань у дитини, тим краще. У свою чергу, школи активно підтримують це прагнення батьків. Вони просто відмовляються брати дітей, які не вміють добре читати, писати і рахувати.

Як навчити дитину числам?

Числа слід пояснювати після того, як дитина навчилася порівнювати предмети за різними ознаками: по висоті, по товщині і т.д. Малюки проводять порівняльний аналіз, не маючи уявлення про числа, і тепер настав час навчити їх простому рахунку.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас