Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Будинок і все, що в ньому

В цьому розділі вы знайдете корисні поради з прибирання та утримання власного будинку, а також цікаві ідеї для інтер'єру та декору свого помешкання

Інтер´єрні букви і написи

Небувалою популярністю користуються нині об'ємні букви. Їх ще називають ексклюзивними інтер'єрними літерами. Є й спеціальні студії, і майстри, які здатні створювати під замовлення ці самі букви. Роблять вони їх різного розміру, виду, використовуючи різноманітний матеріал. Адже сучасний інтер'єр постійно міняється, в моду входить щось нове і оригінальне.

Стиль техно в інтер´єрі

Ми звикаємо до того, що інтер'єр і екстер'єр може бути різним. Так, існує багато різних стилів і способів облаштувати своє житло. Ось, наприклад, взяти незвичайний стиль техно. Він строгий, холодний, для нього характерні сувора геометричність, меблі зі скла і металу.

Поради по догляду та чищенню килимів: виводимо плями

Є одне єдине головне правило, що стосується виведення плям на килимах: такі забруднення потрібно прибирати негайно. Якщо ви помітите пляму, коли вона ще свіжа і не встигла висохнути, у вас будуть великі шанси вивести її, не залишивши сліду. Крім того, намагайтеся дотримуватися ще й порад, які ми запропонуємо нижче.

Поради по догляду та чищенню килимів: пилососимо

Прибирання за допомогою пилососа - це найпопулярніший спосіб і часто єдиний, який ми використовуємо при очищенні своїх килимів. Але яким би гарним не був ваш пилосос, з часом килим все одно потьмяніє, на ньому можуть з'явитися плями і небажані запахи.

Як правильно вибрати ліжечко для малюка

Коли в будинку повинна з'явитися дитина, у її родичів відразу виникає безліч питань, пов'язаних з тим, що ж необхідно купити для новонародженого. У списку необхідних речей ліжечко займе неодмінно перше місце. Зараз в кожному дитячому магазині, на ринку, в інтернеті пропонується таке різноманіття продукції, що губишся у виборі.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас