Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Краса і стиль

Тут ви знайдете цінні і актуальні поради для мам: збалансоване харчування, дієти, тонкощі макіяжу, догляд за шкірою і волоссям, вправи для краси і здоров'я, поради по відновленню після пологів і все, що тільки може вас зацікавити...

Широкі стегна - що робити, що носити

Незважаючи на те, що широкі стегна завжди вважалися ознакою жіночності, багатьох дівчат таки турбує зайва округлість цієї частини тіла. Якщо ви не вважаєте широкі стегна своїм достоїнством і вам не вдається зменшити їх розмір за допомогою різноманітних дієт і фізичних вправ, то залишається єдиний вихід: приховати широкі стегна під правильно підібраним одягом.

Очищення шкіри обличчя - демакіяж

Кожен день перед сном очищуй шкіру обличчя. Навіть якщо ти протягом усього дня і не користувалася косметикою, все одно на шкіру осіло багато пилу і бруду. І перед сном все це слід обов'язково видалити з шкіри. Тільки лише за допомогою води і мила тобі не вдасться повністю очистити весь бруд з обличчя. Якщо ти користувалася косметикою, то повинна її повністю видалити, і, перш за все зі шкіри навколо очей. Для цього є спеціальні засоби.

Веснянки

Веснянки або пігментні плями - це засмага, яка розподіляється по поверхні шкіри не рівномірно, а цятками. У деяких дівчат вони з'являються з першими променями сонця навесні. За підрахунками косметологів, у 60-70% жінок є схильність до веснянок. Не буває веснянок лише у негрів, які живуть в жарких поясах планети. З дитинства і до 20-25 років кількість веснянок зазвичай збільшується і їх колір стає інтенсивнішим. І хоча після тридцяти років їх кількість не зменшується, але вони бліднуть і вже не так виділяються на обличчі.

Вітаміни для шкіри

Сухість, лущення, в'ялість, передчасне старіння, запалення і подразнення - все це може бути результатом дефіциту вітамінів і мікроелементів в раціоні. Іноді, щоб позбутися від цих проблем, достатньо змінити своє харчування, скорегувати неправильну кулінарну обробку або додати в свій раціон продукти, яких особливо гостро потребує наша шкіра. Адже молодість і здоров'я набагато важливіше п'ятихвилинної насолоди всякими "шкідливостями", чи не так?

Вибираємо прикраси

Вибір прикрас - справа нелегка, але благодатна, адже саме аксесуари здатні підкреслити «родзинку» в кожній жінці і зробити образ закінченим і гармонійним. Пропонуємо вашій увазі кілька порад, які допоможуть вам навчитися правильно підбирати біжутерію.

В´яла шкіра - що робити

Якщо ваша шкіра обвисла, втратила еластичність і свіжість, стала пористою і придбала нездоровий сірий або жовтий відтінок, то у вас виникла справжня проблема - проблема в'ялості шкіри. Як позбавитися від в'ялості шкіри, що робити, щоб ваша в'яла шкіра знову стала молодою і свіжою, придбала тонус?

Масаж обличчя проти зморшок

«Не морщ лоба і не прижмурюйся!» - заповіт всіх мам своїм донькам-красуням. І пояснюється він просто: чим більше емоцій відбивається на нашому обличчі, тим швидше з'являються на ньому мімічні зморшки і тим більше їх буде. Але людина - не робот, а тому результат емоцій відбивається на наших обличчях вже приблизно до 25 років.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас