Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Краса і стиль

Тут ви знайдете цінні і актуальні поради для мам: збалансоване харчування, дієти, тонкощі макіяжу, догляд за шкірою і волоссям, вправи для краси і здоров'я, поради по відновленню після пологів і все, що тільки може вас зацікавити...

Фізичні вправи для укріплення та збільшення грудей

Красива форма грудей завжди була мрією більшості жінок. Ще б, чарівні голі жіночі груди примушують тріпотіти сильну стать, порушують еротичні фантазії (і не тільки). Але чоловікам ніколи не здогадатися, скільки хвилювань і клопотів доставляє вона жінкам. Одним здається, що вона дуже маленька, іншим - що млява, комусь хочеться зменшити її розміри - які тільки думки не бродять в легковажних жіночих головках.
Іноді і чоловіки підливають масла у вогонь, задивляючись у вашій присутності на прекрасну кінодиву, а то і просто на сусідку.

Секрет рум’яних щічок

Якщо ви незадоволені формою або кольором свого обличчя – вам обов´язково потрібно поближче познайомитися з таким чарівним косметичним продуктом як рум´яна. Навчившись їх правильно вибирати і наносити, ви зможете творити справжні дива макіяжу!

Парфуми: як вибрати та носити?

Кожній жінці, навіть якщо вона не любить міняти аромати, не перешкодить мінімальний набір знань про те, що ж таке таке парфуми і як їх правильно "носити".

Зайві кілограми? Не проблема

Серед питань, що створюють ще нам масу клопоту, чи не на першому місці стоїть повнота. А так хочеться радіти кожного разу, коли бачиш своє відображення у вітринах... Досягти цього простіше, ніж здається на перший погляд.

Догляд за шкірою під час вагітності

Під час вагітності шкіра стає чутливою і вимогливою. Вона відкидає звичну косметику, непередбачувано реагує на погодні умови і зміну пір року. У статті ви знайдете відповіді на більшість своїх запитань.

Шкіра взимку

Зима – серйозне випробування для всього організму, але першою приймає удар на себе шкіра, невипадково названа захисним покривом. Найніжніша й уразлива її частина – наше обличчя – виявляється на передній лінії фронту в нерівній боротьбі з вітром, снігом і морозом. Як їй допомогти?

Догляд за волоссям по-науковому

«Люди, SOS!» - кричу я, дивлячись у дзеркало. І причина паніки − моя ж шевелюра, частина якої назавжди застрягла в зубах гребінця. А ще − знання, що французькі вчені ще в минулому столітті виявили закономірності між сезонами і хворобою волосся. Так що ж робити?

Розвантажувальні дні

Мабуть, розвантажувальні дні - найсмачніший спосіб схуднути, адже ви самі вибираєте, що їсти! Усе розмаїття видів розвантажувальних днів - у цій статті.

Мода на колір: Чи потрібна вам ця річ?

Кожен новий сезон приносить модні кольори і відтінки, і багато жінок, щоб виглядати стильними придбавають собі блузки, кофточки, або плаття цих тонів, не піклуючись про те, чи пасюують ці кольори під їхнє обличчя, колір волосся і очей. Рано чи пізно стає шкода викинутих грошей, так як неправильно вибраний колір не підходить ні до шкіри, ні до очей, ні до волосся. І те, що недавно здавалося таким гарним, буде покладено в шафу, далеко і надовго. Деякі жінки взагалі не розуміють своєї помилки у виборі покупки і своїм зовнішнім виглядом, часом здатні викликати тільки здивовані погляди.

Схуднення за допомогою дієти: за і проти

На сьогоднішній день можна знайти сотні рецептів схуднення. Один з найбільш частих - це, звичайно ж, дієта. Інтернет-портали, жіночі журнали пропонують всілякі види дієт: низькокалорійна, з виключенням різних продуктів, вуглеводна і навіть алкогольна. Чи є спосіб схуднення, який викликав би більше суперечок?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас