Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Здоров´я матері і дитини

Усе те, що ви забуваєте запитати у лікаря − про вітаміни, щеплення, алергію, сезонні хвороби (грип, простуда), чим небезпечні деякі ліки, що класти в домашню аптечку. А також безліч корисних і цікавих статей з порадами щодо профілактики і лікування захворювань, методів народної медицини та зміцнення здоров'я для всієї родини.

Аденома молочної залози

Щороку збільшується кількість жінок, які звертаються до медичних установ з приводу різних доброякісних утворень молочних залоз. Чим обумовлена поява даних захворювань? Генетичною схильністю, великою кількістю абортів, курінням, різними захворюваннями жіночої статевої сфери, гормональними порушеннями, а також прийомом гормональних контрацептивів.

Як розмовляти з дитиною щодо профілактики ВІЛ?

Тема ВІЛ та СНІДу вважається занадто страшною і «непристойною», щоб обговорювати її з дітьми. Хочеться вірити, що «наших дітей це точно не стосується». Однак статистика говорить про інше.

Рахіт: не залишимо жодних шансів!

Наче проблема ця мала б залишитися в минулому: зараз і харчування краще, і догляд за дітьми в сім´ях нормальний. Тим не менш, малюки, народжені пізно восени і взимку, досить часто хворіють рахітомнавіть у наші дні.

Стрес - вмійте його контролювати!

Вам не вдається як слід відпочити і як слід попрацювати. У вас таке відчуття, немов шлунок зав`язаний вузлом. Це все стрес. Він може довести вас до виснаження. Але найбільша проблема полягає в тому, що він керує вашими діями і приводить до нових неприємностей.

The Telegraph: Шість найвідоміших міфів про здоровий спосіб життя

Британське видання The Telegraph вирішило розвіяти шість найпоширеніших міфів, які стосуються здорового способу життя.
Перший міф, як пише видання The Telegraph, стосується того, що люди повинні випивати вісім стаканів води на день, і таким чином, позбавлятися від токсинів. Проте, за словами експертів, це твердження повністю не відповідає дійсності - насправді, людині необхідно всього від 750 до 1000 мл (літр) води на день.

У малюка висока температура. Що робити? (пам'ятка для мами)

Висока температура у дитини завжди застає маму зненацька. Хай це не навіть не вперше і не вдруге. Але коли власна дитина стає слабенькою і горяченькою, залізає до мами на коліна і притискається до грудей, всі прийоми надання першої допомоги вивітрюються з голови. Мама починає дзвонити «знаючим людям» і судорожно ритися в медичних довідниках про здоров´я дітей.

Що робити, коли у мене болісні менструації?

Говорять, щастя - як здоров´я - коли воно є, його не помічаєш. А здоров´я - і є щастя. Тільки прамати наша Єва, скуштувавши забороненого плоду, це саме щастя жіночій половині людства неабияк ускладнила. Кожні двадцять вісім днів - місячні, кожні чотирнадцять - ПМС, влітку - набряки, взимку - нежить ...і - чого там ще для повного щастя не вистачає?

Причина карієсу у дітей - пустушка

Останнім часом на прийом до дитячого стоматолога батьки приводять своїх 1-2-річних малюків, у яких тільки-но прорізалися зубки. На жаль, часто у цих маленьких пацієнтів уже є карієс. Хоч як дивно, причиною всьому в такому віці є звичайна соска.

Проколюємо вушка маленьким принцесам

Залишивши осторонь питання свободи особистості, задумаємося, чому батьки так поспішають проколювати вушка своїм маленьким принцесам? Що це - дань моді, батьківська пихатість або каприз самої дитини? І якщо рішення вже ухвалене, то які сережки вибрати, де провести цю процедуру і як потім доглядати вушка?

Чи шкодять памперси хлопчикам?

Чи шкодять памперси хлопчикам? Дуже животрепетна тема і це цілком зрозуміло - будь-які питання, що стосуються до області любові, статевих відносин і продовження роду, завжди були, є і будуть вельми гострими і хвилюючими.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас