Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Навчання

Діти дуже допитливі. Для дітей і їхніх батьків ми підготували безліч розвиваючих ігор, задачок, технік для розвитку дитячої творчості, розвитку мовлення, логічного мислення.
Легко і весело ви зможете навчити дитину читати і писати. Цікаво розповісти дітям про навколишній світ. Тепер жодне дитяче запитання вас не поставить в глухий кут.

Тести інтелекту дитини — які бувають і як працюють?

Слово «тест» запозичено з англійської мови і перекладається, як «випробування» або «проба». Як ви можете дізнатися, чи по віку розвинена ваша дитина?

А ви підготували дитину до школи?

Чим ближчий початок нового навчального року, тим більше турбот з’являється у батьків. У що вдягнути чадо, які підручники купити, скільки грошей відкласти на потреби школи...

У цьому сум’ятті багато мам і тат зовсім забувають про те, що, крім екіпіровки, дитині потрібна ще і підвищена увага, особливо якщо вона йде до школи вперше.

Двієчник у родині — що його чекає?

«Мій син не хоче вчитися — оцінки має низькі… Як подумаю про його майбутнє — стає страшно: що за життя чекає на цю дитину?!». Подібні скарги часто можна почути від батьків дітей, яких колись називали двієчниками. Горе-учням ставлять у приклад сусідських відмінників: мовляв, вони — майбутні президенти, дипломати, директори фірм…

Де і на яких умовах можна відправити дитину в дошкільний заклад Києва

Питання вибору дошкільної установи рано чи пізно стає актуальним для молодих батьків. Що треба знати, перед тим як відправити свого малюка в той чи інший дошкільний заклад? Як зробити правильний вибір?

Розвиток та навчання: у світі тварин

Давайте знайомити дитину зі світом тварин і з географією! Для цього нам знадобиться колекція фігурок тварин та карта світу. За допомогою розвиваючих дитячих ігор вдома крихітка зможе дізнатися багато нового і цікавого, а також розвинути моторику і уяву.

Дитяча казка: "Як диякона медом пригощали"

Колись давно жив та був мужичок. У мужичка була бджола. У тім же селі жив диякон, боляче до меду лаком. Ось народився у диякона син. Прийшов він мужичка просити кумом бути - захотілося це йому спробувати медку. На другий день приходить до газди диякон і просить для хрещеника меду. Мужичок йому дав.

Огляд методик раннього розвитку — стаття друга. Методика Сесіль Люпан

Методика Сесіль Люпан — досить ненав´язлива, душевна теорія, по якій видно, що створювала її автор з любов´ю до своїх дочок, пройшовши весь шлях самостійно, випробувавши всі нюанси на собі.

Огляд методик раннього розвитку — стаття перша. Методика Глена Домана

Про методики раннього розвитку дітей сьогодні багато говорять і сперечаються. Хтось вважає їх нікчемною тратою часу та батьківських сил, хтось бачить в них шлях формування і становлення дитячої геніальності.

Раннє навчання і гармонійний розвиток

Про раннє навчання можна сперечатися довго. Корисно це чи шкідливо? Радіють цьому діти або страждають від цього? У якому віці можна навчати, а в якому - не варто?
Глен Доман, як відомо, рекомендує навчати з пелюшок, навчати інтенсивно, стимулюючи прискорений розвиток мозку.

Навчальний посібник відтепер на DVD

Проблему підготовки дитини до школи, без сумніву, доводиться вирішувати усім батькам. Сьогодні при вступі до школи шестирічкам висувають абсолютно недитячі вимоги: усний рахунок, читання, уміння писати, вирішувати задачки, інколи навіть знання іноземних мов. Чи готова дитина до школи психологічно, як провести діагностику «шкільної зрілості», як допомогти дитині уникнути труднощів в шкільному навчанні і спілкуванні, якими знаннями і уміннями повинен володіти майбутній першокласник?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас