Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Навчання

Діти дуже допитливі. Для дітей і їхніх батьків ми підготували безліч розвиваючих ігор, задачок, технік для розвитку дитячої творчості, розвитку мовлення, логічного мислення.
Легко і весело ви зможете навчити дитину читати і писати. Цікаво розповісти дітям про навколишній світ. Тепер жодне дитяче запитання вас не поставить в глухий кут.

Вибираємо дитячий садок! (Частина 2)

Звичайно ж, для того, щоб отримати повне уявлення про роботу дитячого садка, вам слід провести в ньому кілька годин, поговорити з батьками дітей, які його відвідують, з'ясувати їхні враження і думки.

Вибираємо дитячий садок! (Частина 1)

У житті всіх молодих батьків настає момент, коли їм необхідно подумати про вибір дитячого садочку для своєї дитини. У будь-якому випадку, це дуже важлива і відповідальна подія в житті будь-якої сім'ї. Природно, що батькам хочеться знайти таке місце, де б їх дитину любили і поважали, щоб їй там було спокійно і добре, вона росла і розвивалась гармонійно. Але як знайти такий заклад?

Годинник - без бою!

«Скоро, зовсім скоро, мій шестирічка навчиться, нарешті, визначати час за годинником зі стрілками...» - в хвилюючому очікуванні сподівається матуся. Проте час іде, а плутанина у дитини триває... Фахівці заспокоюють: нічого дивного, адже те, що більшість першокласників не можуть по годиннику зі стрілками визначити час, не недолік конкретної дитини, а медичний факт!

Що брати з собою в дитячий сад?

На дворі ще літо, але вже не за горами вересень, коли ваш малюк піде в дитячий сад. Ще все попереду, але ви вже турбуєтеся про те, що приготувати для дитини, щоб бути у всеозброєнні. У кожному дитячому саду або яслах вихователь, що набирає групу, зазвичай оголошує перелік необхідних речей. Щось буде для кожного садочка особливим, може, вас попросять принести квіти для озеленення, може, канцтовари або миючі засоби. Проте існує певний список речей, які будуть необхідні в саду безпосередньо вашій дитині.

Як навчити дитину повзати: 5 корисних порад

Початок самостійного пересування - важливий етап у розвитку дитини в перший рік життя. Повзання допомагає не тільки зміцненню м'язів крихітки, а й розвитку моторики.

Не хочу вчитися

Дослідження підтвердили, що 93% учнів молодших класів не в змозі самостійно впоратися з виконанням домашнього завдання. Більшості з них просто необхідна доросла людина поруч, яка простимулює і перевірить. Непогано справляється з цим група продовженого дня: по-перше, є вчитель, який знає, що і як потрібно зробити, по-друге, за компанію з товаришами будь-яка справа робиться швидше. Допомогти може і репетитор, адже з чужою людиною будь-яка дитина стає більш стриманою і зібраною.

В повітрі запахло «карантином»

В повітрі відчувається швидке наближення зимових холодів. Ви вже, напевно, дістали з далеких шухляд і схованок теплий одяг, коробки з ліками, зв’язки часнику та торбини, набиті лимонами. Нажаль, ні вчора, ні сьогодні, ні завтра ці ретельні приготування не допоможуть: раптово всюди почнуть говорити про епідемію грипу та карантин. І хоча нас завіряють, що карантин – явище тимчасове, всі ми згадуємо минулий рік, коли це «тимчасове» затягнулося на цілий місяць. А разом з цим невиконана шкільна програма, хаотичне самостійне навчання як результат - неповні знання у дітей.

Розкажіть дітям про зиму (частина 2)

Ігри

Навіть звичайну лялькову гру можна зробити зимовою. Допоможіть малюкові нарядити ляльок (чоловічків з кіндер-сюрпризів і т.п.) в шапки і шарфи. Змайструйте зі справжнього снігу або зі снігу з морозильної камери крижану гірку, поставте її в тарілку з бортиками, щоб тала вода не розтікалася по столу. Покажіть малюкові, як його іграшки-чоловічки катаються з гірки.

Розкажіть дітям про зиму (частина 1)

Ось і настала ця казкова пора року - зима. У багатьох куточках земної кулі всі її ознаки вже в наявності, а десь їх ніколи не буває. В будь-якому, ваш малюк повинен чітко знати «прописні» відмітні риси зими, навіть, якщо в місцевості, де ви живете, вона проходить у дещо іншому варіанті.

Як вчитися на відмінно і зберегти здоров´я?

Здоров´я дитини багато в чому залежить від того, наскільки успішним і благополучним він себе відчуває. У початковій школі йому дуже важливі його шкільні результати і ставлення батьків до його зусиль. Ось про що варто пам´ятати, якщо ви хочете, щоб дитина мала бажання йти до школи і відчувала психологічний захист в сім´ї.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас