Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Навчання

Діти дуже допитливі. Для дітей і їхніх батьків ми підготували безліч розвиваючих ігор, задачок, технік для розвитку дитячої творчості, розвитку мовлення, логічного мислення.
Легко і весело ви зможете навчити дитину читати і писати. Цікаво розповісти дітям про навколишній світ. Тепер жодне дитяче запитання вас не поставить в глухий кут.

Розвиток мовлення дітей від одного року

Як правило, в півтора роки більшість дітей починають активно розмовляти. Їх мова складається або з окремих слів або з зовсім простих речень, що складаються з двох-трьох слів. Частіше за все, слова ці ще неправильно узгоджені між собою. Не всі звуки і слова малюк вимовляє правильно. Завдання батьків: розширювати словниковий запас малюка, навчити його правильно вимовляти слова, правильно будувати фрази.

Малювання для найменших (частина друга)

Малювання для дво - трирічних малят - це гра, вираження думок, творення, яке вони можуть створити самі (а такий малюк ще не багато чого може створити своїми руками). З іншого боку, малювання розвиває дрібну моторику м´язів і допомагає розвитку мовлення.

Малювання для найменших (частина перша)

Малювання для дво - трирічних малят - це гра, вираження думок, творення, яке вони можуть створити самі (а такий малюк ще не багато чого може створити своїми руками). З іншого боку, малювання розвиває дрібну моторику м´язів і допомагає розвитку мовлення.

Як навчити дитину читати?

Займатися з малюком треба регулярно, але недовго: для початку 5 - 10 хвилин на день буде достатньо, пізніше заняття можна буде продовжити до 30 хвилин. Заняття повинно обов´язково проходити у вигляді гри, тоді вашій дитині буде легко й дуже цікаво.

Учимо англійську з дитиною: завантаєжуємо пісні і співаємо разом

Тексти і мелодії трьох відомих дитячих пісень - ´Jingle Bells´, ´Fish Story´, ´Twinkle, twinkle, little star´. Співайте разом із вашим малям.

Моя дитина погано вчиться - що робити?

Шкільна успішність - це тема, яка зазвичай тримає батьків у напрузі і змушує здригається підчас кожного невдалого повороту. Якщо дитина − не перший учень у класі, це ще можна пережити, але якщо вона навчається відверто слабко, на трійки, які в будь-який момент можуть обернутися двійками, то це вже трагедія. І тоді батьки впадають у відчай, не знаходячи собі місця і страждаючи питаннями: як так сталося? Чому? Де і коли не додивилися?

Хочете, аби ваша дитина знала англійську? Дізнайтеся, як вибрати викладача або курси

Дуже часто в рекламі курсів іноземних мов можна зустріти згадку про «традиційний» і «комунікативний» методи викладання. Деякі школи заявляють про перший (наприклад, курси МІДа), деякі — про другий (більшість приватних шкіл: ВКС, Біг Бен, Mr English і ін.), а деякі обіцяють їх комбінацію (особливо часто — репетитори - приватники). Створюється враження, що весь спектр існуючих методик можна вичерпно описати цими двома термінами.

Що робити, якщо ваша дитина не розмовляє? (частина друга)

Як допомогти дитині?

Корегувальна робота вимагає багатьох знань і певних навиків. Тому будьте уважні, виконуйте всі наші інструкції в строгій послідовності з написаними. Якщо щось відразу не виходить, порадьтеся з фахівцем. Не кваптеся і не перестрибуйте з етапу на етап.

Що робити, якщо ваша дитина не розмовляє? (частина перша)

Розповідає Ольга Євгеніївна Грибова, кандидат педагогічних наук, професор, завідувачка кафедрою корегувальної педагогіки і спеціальної психології Академії підвищення кваліфікації і перепідготовки працівників освіти.

Батькам допитливих дітей (випуск 5)

«З чого зроблені сніжинки?», «Навіщо тваринам потрібен ніс?», «А який будинок самий високий?» - такі запитання більше не поставлять вас у тупік. Адже відповіді – новому випуску «Батькам допитливих дітей».

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас