Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Навчання

Діти дуже допитливі. Для дітей і їхніх батьків ми підготували безліч розвиваючих ігор, задачок, технік для розвитку дитячої творчості, розвитку мовлення, логічного мислення.
Легко і весело ви зможете навчити дитину читати і писати. Цікаво розповісти дітям про навколишній світ. Тепер жодне дитяче запитання вас не поставить в глухий кут.

Огляд методик раннього розвитку — стаття друга. Методика Сесіль Люпан

Методика Сесіль Люпан — досить ненав´язлива, душевна теорія, по якій видно, що створювала її автор з любов´ю до своїх дочок, пройшовши весь шлях самостійно, випробувавши всі нюанси на собі.

Огляд методик раннього розвитку — стаття перша. Методика Глена Домана

Про методики раннього розвитку дітей сьогодні багато говорять і сперечаються. Хтось вважає їх нікчемною тратою часу та батьківських сил, хтось бачить в них шлях формування і становлення дитячої геніальності.

Раннє навчання і гармонійний розвиток

Про раннє навчання можна сперечатися довго. Корисно це чи шкідливо? Радіють цьому діти або страждають від цього? У якому віці можна навчати, а в якому - не варто?
Глен Доман, як відомо, рекомендує навчати з пелюшок, навчати інтенсивно, стимулюючи прискорений розвиток мозку.

Навчальний посібник відтепер на DVD

Проблему підготовки дитини до школи, без сумніву, доводиться вирішувати усім батькам. Сьогодні при вступі до школи шестирічкам висувають абсолютно недитячі вимоги: усний рахунок, читання, уміння писати, вирішувати задачки, інколи навіть знання іноземних мов. Чи готова дитина до школи психологічно, як провести діагностику «шкільної зрілості», як допомогти дитині уникнути труднощів в шкільному навчанні і спілкуванні, якими знаннями і уміннями повинен володіти майбутній першокласник?

Розвиток мовлення дітей від одного року

Як правило, в півтора роки більшість дітей починають активно розмовляти. Їх мова складається або з окремих слів або з зовсім простих речень, що складаються з двох-трьох слів. Частіше за все, слова ці ще неправильно узгоджені між собою. Не всі звуки і слова малюк вимовляє правильно. Завдання батьків: розширювати словниковий запас малюка, навчити його правильно вимовляти слова, правильно будувати фрази.

Малювання для найменших (частина друга)

Малювання для дво - трирічних малят - це гра, вираження думок, творення, яке вони можуть створити самі (а такий малюк ще не багато чого може створити своїми руками). З іншого боку, малювання розвиває дрібну моторику м´язів і допомагає розвитку мовлення.

Малювання для найменших (частина перша)

Малювання для дво - трирічних малят - це гра, вираження думок, творення, яке вони можуть створити самі (а такий малюк ще не багато чого може створити своїми руками). З іншого боку, малювання розвиває дрібну моторику м´язів і допомагає розвитку мовлення.

Як навчити дитину читати?

Займатися з малюком треба регулярно, але недовго: для початку 5 - 10 хвилин на день буде достатньо, пізніше заняття можна буде продовжити до 30 хвилин. Заняття повинно обов´язково проходити у вигляді гри, тоді вашій дитині буде легко й дуже цікаво.

Учимо англійську з дитиною: завантаєжуємо пісні і співаємо разом

Тексти і мелодії трьох відомих дитячих пісень - ´Jingle Bells´, ´Fish Story´, ´Twinkle, twinkle, little star´. Співайте разом із вашим малям.

Моя дитина погано вчиться - що робити?

Шкільна успішність - це тема, яка зазвичай тримає батьків у напрузі і змушує здригається підчас кожного невдалого повороту. Якщо дитина − не перший учень у класі, це ще можна пережити, але якщо вона навчається відверто слабко, на трійки, які в будь-який момент можуть обернутися двійками, то це вже трагедія. І тоді батьки впадають у відчай, не знаходячи собі місця і страждаючи питаннями: як так сталося? Чому? Де і коли не додивилися?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас