Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Навчання

Діти дуже допитливі. Для дітей і їхніх батьків ми підготували безліч розвиваючих ігор, задачок, технік для розвитку дитячої творчості, розвитку мовлення, логічного мислення.
Легко і весело ви зможете навчити дитину читати і писати. Цікаво розповісти дітям про навколишній світ. Тепер жодне дитяче запитання вас не поставить в глухий кут.

Малюємо зиму

Зима — це холоди, заморозки, сніг, узори на склі, замети, завірюха, заметіль, поземка, крижані гори, зимові забави, Новий рік, подарунки, святкова ялинка. Ми спостерігаємо, емоційно переживаємо все це.
А як намалювати зиму з дитиною?

Батькам допитливих дітей (випуск 4)

Багато хто любить цукерки пташине молоко. Але ж іще в дитинстві ми вияснили, що насправді молока у птахів не буває. Та нам казали неправду. Буває. А чули колись про те, що жучок сонечко рятує світ? Ні? Про все це і не тільки – далі.

Батькам допитливих дітей (випуск 3)

Ви знаєте, у кого в жилах тече блакитна кров? Чому молоко біле? Як з’являється міраж? Ні? У цій статті ви знайдете відповіді на ці запитання і не тільки.

Обговорення казок із дітьми (частина друга)

Продовження статті про те, як можна з подвійною користю для дитини читати казки.

Батькам допитливих дітей (випуск 2)

Відповіді на дитячі запитання, які вам тепер не треба шукати в в інтернеті чи по енциклопеціях. А для того, щоб дитині було зрозуміло, про що саме вм кажете й вона могла добре усе запам´ятати, пояснюючи, малюйте хоча б невеличкі схеми.

Батькам допитливих дітей

Це перша стаття серіі "Батькам допитливих дітей". Тут ви знайдете відповіді на поширені дитячі запитання, такі як "Чому небо блакитне?" та багато інших, а також просто цікавинки, про які ваша дитина слухатиме з захопленням.

Кілька порад батькам першокласників

  1. З початку навчального року привчіть дитину прокидатися раніше, щоб збирання до школи не перетворювалось у щоденні хвилювання. Вранці будіть дитину спокійно, з усмішкою та лагідним словом.

  2. Не підганяйте, розраховувати час - це ваш обов´язок, якщо ви цю проблему не вирішили − провини дитини в цьому немає.

Культура поведінки в громадському транспорті - дітям.

Є проста закономірність: якщо дитині щось не пояснити, вона цього знати не буде. Це стосується всього − від математики чи письма до правил поведінки в маршрутці. У статті міститься приблизний план бесіди, запитання, загадки, гра, теми для обговорення, усе, що може допомогти вам навчити дитину правильно поводитися в транспорті, закріпити уявлення про правила поведінки в суспільному транспорті, про обов´язки пасажирів.

Розвиток логічного та творчого мислення

Ми чомусь звикли до давно відомих і логічно завершених кінців казок. Дійсно, все логічно закінчено в казках: ріпку витягнули, колобка лиса з´їла, Червона Шапочка і бабуся залишилися живими і неушкодженими, Попелюшка і принц одружилися, семеро козенят залишилися жити-поживати з мамою-козою. Здавалося, що тут можна придумувати і вигадувати. Дж. Родарі вважає, що не тільки можна, але й корисно, і пропонує метод «А що потім?».

Учимо дітей зображати

Ця стаття допоможе навчити дошкільників зображати, тобто малювати, ліпити, правильно займатися аплікацією.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас