Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Краса і стиль

Тут ви знайдете цінні і актуальні поради для мам: збалансоване харчування, дієти, тонкощі макіяжу, догляд за шкірою і волоссям, вправи для краси і здоров'я, поради по відновленню після пологів і все, що тільки може вас зацікавити...

Білкова дієта. Плюси та мінуси

Недолыки та переваги білкової дієти, приклад і особливості.
Основою вашого раціону стають тваринні білки, тому «голодною» білкову дієту не назвеш.

Як вживати солодощі, щоб настрій піднімався, а фігура не псувалася

Чи правильно буде назавжди солодке виключити зі свого раціону? Ні. Не важливо, яка у вас сила волі, рано чи пізно ви не зможете встояти перед тим чи іншим продуктом і будете вважати це провалом у своєму підході до харчування.

Чи складно бути жінкою. Трохи феміністична стаття

Краса після тридцяти - це важка праця і високі технології
хтось із видатних косметологів, вичитано в косметичному салоні

Хоча б раз на тиждень кожна жінка мусить витратити на себе кілька годин у ванній (це не рахуючи косметичних салонів). Для наведення краси їй потрібна така кількість тюбиків та баночок, що треба мати не абияку пам´ять, щоб все це запам´ятати.

Худни без дієти!

Бажаєш швидко схуднути, та не маєш бажання сидіти на дієті? Підштовхни свій обмін речовин – і твій організм перетвориться на безперебійну «машину» з утилізації жирів. Замість того, щоб рахувати калорії та менше їсти, ти просто їх спалюватимеш.

Як краще доглядати за шкірою обличчя

Щоб мати красиве чисте обличчя, треба доглядати за ним за тими правилами, які диктує тип вашої шкіри.

Якщо харчуватися абияк або дозволяти собі дуже багато, швидше за все, доведеться розпрощатися зі свіжою, чистою шкірою. Іноді проблеми виникають після зміни місця проживання і, відповідно, клімату. Стреси, гормональні зміни, перевтома і постійна втома залишають сліди на обличчі.

«Мішки» під очима - як їх позбутися?

Встаєте з ранку і спостерігаєте в дзеркалі темні круги і мішки під очима? Це застій крові і лімфи біля очей.

Що треба їсти, щоб зменшити кількість прищів на обличчі?

За утворення прищів відповідальна ваша ендокринна система, печінка, жовчний міхур. А також ваші старання по догляду за шкірою. Підвищений рівень жіночого статевого гормону - естрогену і чоловічого - тестостерона виявляється в т.ч. і на обличчі. Саме тому бурхливе «цвітіння» характерне або для підлітків, або для жінок, чекаючих дитину, а також перед менструацією.

Волосся кричить SOS! - як йому допомогти?

Природа мудра. Вона створила людину і наділила її якостями, не властивими більше жодній істоті на землі. Більшість з нас навіть не здогадуються про унікальні приховані можливості свого організму. Ми можемо не тільки виховати свій дух і тіло, але і за допомогою певних підказок визначити «збій» в роботі того або іншого органу. Адже недаремно біоенергетики і народні лікарі говорять про те, що кращий лікар людини - це він сам і його підсвідомість.

Чотири кроки до ідеального бюста

Скоро літо, пора легких платтів і глибоких декольте. Груди в цей час потребують додаткового догляду. Нелегкі шляхи до чудових грудей не завжди лежать через тернії косметологічних клінік і дорогих салонів краси.

Нові способи боротьби з целюлітом

Спершу давайте спробуємо розібратися, що таке целюліт і як боротися з целюлітом. Професор клінічної дерматології в Медичному центрі Північно-західного університету Поль Лазер, стверджує що целюліт, це не що інше, як жирові кишені. Своєю появою целюліт зобов´язаний смужкам фіброзної тканини, що прикріпляється до шкіри. Вони натягують шкіру і в процесі проштовхують жирові клітини назовні.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас