Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Краса і стиль

Тут ви знайдете цінні і актуальні поради для мам: збалансоване харчування, дієти, тонкощі макіяжу, догляд за шкірою і волоссям, вправи для краси і здоров'я, поради по відновленню після пологів і все, що тільки може вас зацікавити...

Вибираємо прикраси

Вибір прикрас - справа нелегка, але благодатна, адже саме аксесуари здатні підкреслити «родзинку» в кожній жінці і зробити образ закінченим і гармонійним. Пропонуємо вашій увазі кілька порад, які допоможуть вам навчитися правильно підбирати біжутерію.

В´яла шкіра - що робити

Якщо ваша шкіра обвисла, втратила еластичність і свіжість, стала пористою і придбала нездоровий сірий або жовтий відтінок, то у вас виникла справжня проблема - проблема в'ялості шкіри. Як позбавитися від в'ялості шкіри, що робити, щоб ваша в'яла шкіра знову стала молодою і свіжою, придбала тонус?

Масаж обличчя проти зморшок

«Не морщ лоба і не прижмурюйся!» - заповіт всіх мам своїм донькам-красуням. І пояснюється він просто: чим більше емоцій відбивається на нашому обличчі, тим швидше з'являються на ньому мімічні зморшки і тим більше їх буде. Але людина - не робот, а тому результат емоцій відбивається на наших обличчях вже приблизно до 25 років.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас