Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Вагiтнiсть

Календар вагітності

Вагітність і пологи − два дуже важливих етапи в житті усіх батьків. Наш портал розкаже усе, що ви хотіли знати про вагітність і пологи, а також про планування та підготовку до вагітності.
Календар вагітності, стать дитини, група крові дитини, резус-конфлікт та багато іншого: відповіді на усі ваші запитання.

Що взяти з собою до пологового будинку: для мами, дитини, партнера по пологах

Вибирати, що взяти з собою до пологового будинку і пакувати сумку – один з найчудовіших клопотів на пізніх термінах вагітності. Ця сумка повинна бути зібрана вже до 35 тижня вагітності і лежати в машині, якщо у вас вона є, або в передпокої, щоб завжди бути під рукою.

Сукні для майбутньої мами: на що звернути увагу при виборі?

Під час вагітності здається, що животик росте не по днях, а по годинах, і виростає буквально за ніч. Звичайно ж, вже незабаром ваші звичайні речі перестануть вам підходити, що означає – прийшов час витратитися на одяг для вагітності! І якщо ви хочете виглядати стильно і жіночно в своєму новому положенні, симпатичні платтячка просто зобов'язані з'явитися у вашому гардеробі.

Подушки для вагітних: що вибрати з величезного розмаїття?

У міру протікання вагітності ваш животик, звичайно ж, ставатиме все більшим, через що ви матимете справу з новими і самими різними складнощами. Одна з головних – комфортний сон, а вірніше його відсутність. І подушка для вагітних рано чи пізно стане необхідністю, а не розкішшю.

Вагітність без варикозу!

Турбота про дитину починається ще задовго до її появи на світ. За статистикою, близько третини вагітних в перший раз жінок страждає від варикозу, а вже під час другої вагітності цей відсоток збільшується в 2 рази – до 60%. Причин тому безліч, та головне розуміти, що варикоз – це не просто естетична проблема. Поява судинної сітки, зірочок і вузлів біля вен говорить про проблеми серцево-судинної системи.

Після кесаревого розтину: маленькі підказки, які полегшать ваш стан

Після появи дитяти на світ, кожна мама почувається водночас щасливою та знесиленою. А ще – трохи збентеженою, адже не залежно від того, народжувала вона природнім шляхом, чи з допомогою кесаревого розтину - з’являється купа запитань, і, звісно, присутні деякі недомагання. Коли ж жінка пережила кесарів розтин, цих запитань з’являється навіть більше, адже прості дії, такі як, наприклад, перевертання на бік, кашель та сміх, чи глибокий вдих, які раніше ви виконували навіть не задумуючись над процесом, зараз можуть викликати дискомфорт та навіть больові відчуття. Тож як полегшити свій стан?

Вагітність і спека: як собі допомогти?

Вагітність, безумовно, прекрасний період в житті жінки, який важко порівняти з будь-якою іншою подією чи станом. Та ніхто не буде заперечувати, що, окрім моря ніжності і відчуття абсолютного щастя, жінка, яка носить під серцем нове життя, переживає і ряд труднощів. Фізичні недомагання – звичні супутники вагітної, адже в організмі жінки відбувається ряд змін, з’являються нові навантаження. І якщо говорити про те, в яку пору року, все ж, «зручніше» виношувати дитину – однозначної відповіді, мабуть, не знайти.

Особливості вагітності на 17 тижні

Почався 5 акушерський місяць вагітності на 17 тижні, а це означає, що нудота та рвота, викликані токсикозом, позаду, самопочуття покращилось, апетит зростає, а з ним і активно – вага жінки.

Чи достатньо ви п´єте під час вагітності?

Чи стали ви хотіти більше пити під час вагітності? Якщо так, то так і має бути. Як майбутня матуся, ви повинні не тільки дотримуватися дієти для вагітних, але і переконатися, що п'єте достатньо води. Тому в даній статті ми поговоримо про все важливе, що стосується цієї теми: чому так необхідно пити багато води під час вагітності, скільки саме потрібно пити, як переконатися, що ваша водичка безпечна.

Стильні поради майбутнім мамам: що варто і не варто носити під час вагітності

Як одягатися, що купити з одягу – мабуть, одне з найскладніших і поширених питань під час вагітності, навіть для самих стильних майбутніх матусь. Адже ваше тіло змінюється так швидко, що ви буквально кожен день не знаєте, що з одягу сьогодні вам підійде, а що – ні. Наші поради від модних експертів, які також побували в «цікавому положенні», допоможуть вам навчитися одягатися так, щоб завжди підкреслювати красу вашої жіночної фігури, незважаючи на постійно мінливий силует. Далі – 6 найпростіших і найуніверсальніших порад: що варто і чого не варто носити під час вагітності.

Набір ваги під час вагітності: що важливо знати кожній майбутній мамі? (частина 2)

Що робити при надмірній вазі у майбутньої мами?

Якщо у вас високий ІМТ перед зачаттям, вам можуть прописати дієту і легкі фізичні вправи, які допоможуть вам контролювати набір ваги під час вагітності. Велика зайва вага на початку вагітності збільшує ризик ускладнень під час виношування дитини та пологів, а також загрожує для вас високим кров'яним тиском, гестаційним цукровим діабетом, великим плодом (макросомією), кесаревим розтином.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас