Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Вагiтнiсть

Календар вагітності

Вагітність і пологи − два дуже важливих етапи в житті усіх батьків. Наш портал розкаже усе, що ви хотіли знати про вагітність і пологи, а також про планування та підготовку до вагітності.
Календар вагітності, стать дитини, група крові дитини, резус-конфлікт та багато іншого: відповіді на усі ваші запитання.

Пренатальний скрінінг – нехай вагітність пройде спокійно

Під час вагітності кожна жінка переживає моменти хвилювання, адже під серцем виношує нове життя, свою кровинку. Майбутня мама хвилюється про все на світі: як пройде вагітність і пологи, чи все вона встигне, чи все робить «правильно»… Але найперше, звісно, мама хвилюється за здоров’я своєї крихітки: чи правильно розвивається плід, чи відсутні якісь загрози і ризики. На щастя, сьогодні протягом усієї вагітності жінка постійно знаходиться під наглядом лікарів, проходить спеціальні дослідження, які дозволяють контролювати весь процес на належному рівні.

Ультразвукова діагностика під час вагітності

Ультразвукове дослідження давно вже стало регулярною, необхідною пренатальною процедурою для кожної майбутньої мами. На ранніх термінах вагітності УЗД використовують для підтвердження серцебиття плода, а також для визначення маткової (або позаматкової) вагітності. Далі за допомогою діагностики ультразвуком відстежується зростання і розвиток, загальне здоров'я і анатомія майбутнього малюка, розташування плаценти і пуповини. Також УЗД використовується для визначення довжини шийки матки, якщо є підозра на передчасні пологи.

Знеболення під час пологів: які методи можна застосовувати? (частина 1)

Мабуть, кожна жінка в очікуванні пологів переживає певний стрес, хвилювання, адже пологи – однозначно непростий процес. Проте, сьогодні існують різні методи знеболення, причому не лише медикаментозні. Зокрема, одним із найбільш несподіваних є … гіпноз. Адже коли породілля перебуває у стані гіпнотичного забуття, це діє краще ніж будь-які медикаменти: розслабляє організм, позбавляє відчуття тривоги, страху, що скорочує пологи до кількох годин, проте жінка продовжує контролювати своє тіло, процес пологів.

Цукровий діабет у вагітних: чому він виникає та які наслідки може мати?

Під час вагітності доволі поширеним є гестаційний цукровий діабет (також, його називають цукровим діабетом вагітних). Що це за стан, чому він виникає, які наслідки приносить і як можна йому зарадити – про це у нашій статті.

Застуда при вагітності: як себе захистити?

Мабуть, зайвим буде вкотре говорити про те, що застуди, які виникають в період вагітності, можуть негативно вплинути на плід, тож вагітній жінці потрібно максимально берегти себе від потенційних ризиків, уникаючи людних місць, переохолоджень, слідкуючи за своїм харчуванням, максимально збагачуючи його вітамінами та поживними речовинами, проводячи профілактичні заходи. А навіть якщо не вдалось вберегтись і ви захворіли, - з перших днів нездужання розпочинайте лікувальні заходи, не запускаючи хворобу.

Особливості праці вагітних жінок: роз´яснення від юриста

Кожна з жінок працює, але не всі знають свої права і не можуть їх захистити. Коли жінка вагітна, її особливий стан є підставою для легкої праці, але вагітність жінка підтверджує медичним висновком, довідкою, яку приносить з медичного закладу, де вона стає на облік у лікарні, де спостерігають за здоров’ям вагітних.

5 ознак, які «натякають» вам про вагітність

Вагітність – це завжди хвилююче, і не важливо: спланована вона, чи ні, жінка із завмиранням серця чекає потенційних ознак, які підтвердять її здогади, або надії. А часто жінки запевняють, що відчували це ще до перших результатів тесту і різних «симптомів» вагітності. Але, часом, коли емоції зашкалюють, складно відрізнити ту саму інтуїцію, яка ніколи не обманює, від простого видавання бажаного за дійсне і самонакручування.

Чому майбутнім мамам варто купити подушку для вагітних

Одна з найпоширеніших проблем у майбутніх мам на другому і третьому триместрі – це неможливість знайти зручну позу для сну. У міру зростання животика вам може стати складно і незручно спати в улюбленій позі. Крім того, доктор напевно порадив вам спати на лівому боці, щоб забезпечити необхідне кровопостачання вашого майбутнього малюка. Звичайно ж, сон в одному положенні протягом всієї ночі може привести до болів в спині, стегнах. І якщо ви – з тих майбутніх мам, які страждають від дискомфорту під час сну, найкраще рішення для вас – купити велику подушку для вагітних.

Тяга до їжі під час вагітності: що вона говорить про вас?

Всі ми чули про те, що під час вагітності смаки жінки можуть змінюватися і ставати досить дивними. Вірніше, дивною є тяга до певної їжі, яку, як нам здається, просто неможливо подолати. Всі ми пояснюємо це нестачею певних речовин в організмі майбутньої мами – мовляв, організму (і, відповідно, майбутньому малюкові) чогось не вистачає, і він з розуму зведе, але отримає те, що йому потрібно.

Як знати, що пологи почалися?

Якщо ви вагітні, чим далі, тим більше ви можете почати переживати про те, що пологи почнуться в самому невідповідному місці. Можливо, ви відчуваєте себе дуже недосвідченою і боїтеся не розпізнати ознаки справжніх родових сутичок. Повірте, переважна більшість жінок народжують в лікарні і приїжджають заздалегідь. І коли почнуться ваші пологи, ви про це обов'язково дізнаєтеся.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас